Kbb uzmani oray karacayli

babu soruyor: 6

Kbb uzmani Dr oray Karacayli ile ilgili olumlu ya da olumsuz tecrubesi olan var mi acaba? Oglum geniz eti operasyonu gecirecek, onunla ilgili olarak soruyorum.

Tesekkurler

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


serra77

Faranjit oldugumda ozellikle ona giderim, kendi hazirladigi bir solusyonla girtlagimi siler ve iyilestirir.Baska hicbir drda gormedim bunu cok iyi geliyor fakat ameliyat tecrubem yok.Memorial kasimpasadakinde Burak bey diye bir kbb dr var,ameliyat olanlar cok cok memnun gercekten gerekmiyorsa ameliyat etmiyormus.


babu

Tesekkurler yanitiniz icin. Avrupa tarafina gecmemiz cok zor maalesef. bir de emin gibiyiz gereklilikten. Baska bir sehirde KBB uzmani olan bir yakinim da filmini gorunce hemen mutlaka yaptirin dedi. Dr secimimizden emin olmak istedim. Cok da kisa bir sure buradayiz.

Bu arada benim de franjitim gecmedi, oglumun ameliyatini yaptirirken ben de bir solusyin istyeyim bari :)


revve

Çok ama çook ilgili bir doktor..Genelde soğuk algınlığı faranjit vb sorunlar için gittim.Oldukça memmun kaldım..Ama bir arkadaşımın çocuğuna koyduğu yapılması lazım dediği işlemin gereksiz olduğunu öğrendik o günden sonra pek gitmiyoruz..

 


oko

Ben faranjit olduğumda tesadüfen gittim kendisine, ataşehir memorialda. Bir kez gördüğümden pek bir yorum yapamam. Ancak söz konusu oğlunuz ise, çocuklar konusunda uzman bir kbb doktoru tavsiye edebilirim, cengiz bora yağız, nişantaşında muayenehanesi var. Oğlumun doktoru. Operasyon için görüş verebilir sanırım, geçmiş olsun


cigdem1

Merhaba, biz Oray Bey'in çok uzun süredir hastasıyız, artık bizim aile doktorumuz. Öncelikle çocuklarla ve hastaları ile iletişimi çok iyi. Gereksiz ise asla ameliyat taraftarı değil. Kendimiz dışında bir çok hasta gönderdik aynı şeyleri onlarda söyledi. En önemlisi ameliyat sonrası bile inanılmaz ilgili hatasıyla. Bence rahatlıkla çocuğunuzu emanet edebilirsiniz.


babu

Tesekkurler yanitlariniz icin. Son durumumuzu buraya da yazayim: Cok kisa bir sureligine istanbul'da oldugumuzdan telas icinde yaptirmak icimize sinmedi. Haftaya simdi bulundugumuz yerde yaptiracagiz.Cevaplamak için Üye ol