yapı kredi sigorta mı aksigorta mı?

burcuvekuzey soruyor: 4

merhaba,

önceki  sigorta soru ve cevaplarına baktım ama ak sigorta hakkında pek bir bilgi bulamadım ya da göremedim.
5 senedir yapı kredi sigorta kullanıyorum oğlumuda doğunca dahil ettim çokta memnunum. fakat tabiki 6 kez doktor hakkım var, bir dünya para ödüyorum vs. ama tabii acil olarak gittiğim ve 11.000 (!) tutan safra kesesi ameliyatım için 5 kuruş ödemedende çıktım.
Şu anda poliçe süresi doldu ve yenileyeceğim. bu esnada arayan ak sigortadan bir teklif alayım dedim ve arada %20 kadar bir fark var. bir de üstüne doğum teminatı daha yüksek doktor ödemeleri daha fazla vs gibi... cimrilik yapmak istemiyorum ama aynı zamanda kazıklanmakta istemiyorum.
Arada kaldım acil karar vermem gerekiyor sigorta sürem doldu. ak sigorta kullanan ve memnun olmayan var mı acaba? ya da 2 sigortayı da kullanmış olup bana bilgi verebilecek kimse var mı??

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


yarki

Biz birkaç senedir aksigorta kullanıyoruz daha doğrusu şirket yapıyor sigortamızı . Ben çok memnunum hele anlaşmalı dr gittinizmi katkı payı bile ödemiyoruz. Tabi sizin anlaşmanıza bağlı ne kadarını karşılayacağı.


skisac

Yapı Kredi Sigortanın muayene ücretleri genelde diğer sigortalara göre daha uygun oluyor. Hangi doktora yada hastaneye göndermek istiyorsanız isterseniz önce hastaneden iki sigortaya muayene ücretlerini sorun daha net bilgi almış olursunuz.
Ben bu sene çalıştığım şirket euroka sigorta ile anlaştığından ilk kez yapı kredi sigorta dışında bir sigorta kullanmak zorunda kaldım. ama yapı krediden ücret farkı ve hastanelerle yaptığı kampanyalar bakımından memnundum.


burcuvekuzey

skisac çok teşekkür ederim... hiç düşünmediğim bir noktaya dikkatimi çektiniz.


kry_merve

merhabalar,

 

acibadem sigortada kişisel risk yönetim uzmanı olarak çalışmaktayım.sağlık sigortalarıyla ilgili detaylı bilgi için bana ulaşabileceğiniz telefon numaram : 0534 827 07 37Cevaplamak için Üye ol