Ankara´da Jinekolog

nurturia soruyor: 10

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


PEMBEKIZLAR

Dr. Bülent ALP öneriliyor birde Akropol diye bir hastane sanırım (Balgatta) bi rbakın isterseniz


kem

cicibici bende müjde koyuncuyu düşünüyordum neden iyi bir doktor olmadığı kanaatine vardın anlatır mısın


cicibici

söyleninene  bakılırsa  iyi gün doktoruymuş.muayenehanesi kasvetli ,kendininde   paraya düşkün, konuşmalarıyla moral bozucu bir tavrı oldugu soyleniyor.gerekmiyorken bir arkadaşa  yanlış teşhis koyup  hemen ameliyat etmeye kalkışmış . internette  forumlarda   tavsiye üzerine gidip hüsrana ugrayan çok olmuş..anlamadıgım neden bu kadar tavsiye ediliyor bu doktor.Belkide bunalıma girip bozdu kendini kimbilir.zehra ben işimi sağlama alayımda  sizi yinede etkilemek istemem..


fulyaderin

 Ercüment Cengiz.hekimliğinin yanında çok eğlenceli insanı germeyen,samimi hasta doktor ilişkisi mükemmel olan biridir.tunalı da muayenehanesi.ben doğum yaptığımda Güven hastanesinde de çalışıyordu


kem

çok teşekkürler cicibici benim içindesözkonusu olamayacak bu durumda herşey alttan alınabilir ama yanlış teşhis asla...akropol hastanesini duydun mu hiç orayı da merak ediyorum cicibici

akropolu duydummm.


ErenKaanCan

Dr. Rifat gursoy benim doktorumdu. iki, dogumumu da o yaptırdı. bugun olsa yine ona giderim. baska da bir doktora asla gitmem:))Gazi de profesor. MESA da doğum yaptırıyor. Ankarada hızlı dogum yaotırmakla ve hastaları 24 saatte ayaga kaldırmakla unlu:))) esas uzmanlık alanı sorunlu hamilelikler ve infertilite. ankaradaki en iyi kadın dogum cerrahlarından biri oldugu soyleniyor. bu sebeple normal hamilelik yasayan ve panik atak durumundaki hastalar için biraz itici gelebilir. ne anlatırsanız sonuna kadar dinler ve eger bir problem yoksa "bunlar normal şeyler olabilir" der gecer. eger bir problem varsa siz daha ne oldugunu anlamadan, sizi uzmeden halletmeye calışır.

bir baska doktor da ebru saraç. arkadaslarımın cogu ebru hanıma gitti. hepsi de normal dogum yaptı. ebru hanım hakkında kotu soyleyeni daha duymadım.

ikisini de siddetle tavsiye ederim, sizin aradıgınız ozelliklere ve psikolojinize hangisi daha uygunsa bence onu seçin. dilerseniz ikisi içinde iletişim bilgisi verebilirm.


dilsat_ayaz

Hayatimin dr u seker bi insan fatih uni. Hast. Nermin kosus sahane bir dr. Herkese siddetle tavsiye ederimhelensparta

Hüseyin ŞENYURT Çalıştığı Kuruluş:ELİTMED Adres:TUNUS CADDESİ 50A/7 Şehir:Ankara/ÇANKAYA Tel:
4317171.


Oscar

Dr.Şenol Kalyoncu-Jineklinik-KavaklıdereCevaplamak için Üye ol