Sanat çalışmalarını nasıl sergileyelim?

Defnenil'in yaptığı boyamaları, resimleri, aktiviteleri, kısacası sanat çalışmalarını odasına asmak istiyorum. Fakat şık değişik bir şey arıyorum. Şuan dolabının kapaklarına bantlıyoruz. Hoş durmuyor. Değişik fikirleriniz varsa, yada bir yerde görüp aklınızda kalan......  paylaşırsanız sevinirim..

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


nilaylilayla

ipe mandallayıp odanın duvarlarında sergileyebilirsiniz..:)harika sanatçı bir kuzu:)


ozdenin_oykusu

her çalışmasının altına paspartu dediğimiz uygulamayı kullanabilirsiniz.seçtiğiniz renkteki kartonları çerçeve görünümünü verecek şekilde üzerine yaptığı resmi vs. yapıştırarak odasının duvarlarına asabilirsiniz.ayrıca resimler arası kalan ve sisizn simetri olarak bıraktığınız boş duvar zeminlerine de değişik figürler çizip,boyayıp,kesip (çiçek,hayvan figürleri,su damlaları, kalplar vs.) yapıştırabilirsiniz.bir de bence her sanat çalışmasının yanına defnefilin o çalışmayı yaparken çekilmiş bir fotoğrafını şekilli,kıvrımlı bir biçimde kesip duvarda sergilediğiniz çalışmanın yanına,altına,üstüne yapıştırırsanız da orjinal olur.hem defnenil için de arşivde saklanacak anıların arasına eklemiş olursunuz. :)


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

Henna benimde aklıma ilk o geldi .. sağol


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

onzenoyku aslında anlattığına benzer bir çalışmayı büyük ablam yeğenim için yaptıştı. Çokta şık durmuştu. Ama ben odada çok kalabalık yapmayacak. çok göz yormayacak, sık sık yenileri ile değiştirebileceğim bişey arıyorum. Çok beğendiğimiz bir kaç taneyi anlattığın şekilde yapabilirim .. çok sağol. Bu arada çalışmaları yaparken hep fotoğraf çekiyorum. İlerisi için hatıra..Cevaplamak için Üye ol