Aktivite oyuncakları ...

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


kuzununannesi

:)) bi arkadasımın oğlu 1-1,5 yaslarındayken mutfak cekmecesindekileri klozete atma oyunu diye bişey geliştirmişti.. sanırım o dönemin adeti oyuncak dısından ev gerecleriyle ilgilenmek:))


kuzununannesi

yeğenimin yüzlerce arabası vardı küçükken, ama onun en sevdiği oyuncağı direksiyon yaptığı küçük yuvarlak fırın tepsisiydi:))


bitos

Aktivite masalarındansa fisher price eğitici evi tavsiye ederim. Biz tam sizin dönemlerde aldık ve oğlum hala büyük bir zevkle kullanıyor ve umarım uzunca bir süre de kullanacak. Ev olduğu için sürekli farklı amaçla değişik şekillerde kullanıyor. O nedenle henüz sıkılmadı. Mesela şu aralar favorisi kapıdan girip girip çıkmak zili çalmak:)


gamze_

Biz aktivite masası almadık.

10 ile 14 ay arasında zaten ilgileri ve farkındalıkları bizler ve ev içinde kullandığımız her türlü obje olduğu için alınan oyuncaklara ilgileri belli bir ölçüde oluyor. Biz o dönemde aktivite masası yerine yine önünde ışığı müzüği vb. özellikleri olan itmeli araba ve yaramaz topları almıştık. Daha fonksiyonel ve hala oynuyor.


bitos

Haklısın:) Allahtan biz de öyle olmadı...


ABIDE


   Fisher Price aktivite masasını almıştık kızıma.Aktivite masasına tutunaraktan ayağa kalkıyordu epey bir ilgisini çekmişti ama yürümeye başladıktan sonra hiç oynamadı evin içindeki eşyalar daha çok dikkatini çekti.Şimdi ise aktivite masasıyla tekrardan oynamaya başladı :)Cevaplamak için Üye ol