bebekler için güneş kremi

fatmagunes soruyor: 10

merhaba, oğlum için güneş kremi arıyorum. önceki soru ve yorumlara bakınca öne çıkınca 4 marka var :  COPPERTONE , MUSTELA , BABE , ORGANİCARE.  bu markalar içerisinde kullanıp da memnun olan / olmayanların yorumlarını alabilir miyim?

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


hilaldefne

coppertone demişlerdi bana tecrübeli anneler


fadimekerem

canım trukid al,üretende bir anne,paraben ve kimsayal yok.biz aldık.


nilaylilayla

ben babe aldım..ama bahsettiğiniz markaların hepside iyidir..


ediluj

mustella ben aldım ama  sürülmesi çok zor,çok koyu,bu seferde sürerken canı yanıyor..


Balsuratim_Burak

sebamed bebek koruyucu losyon spreyli + 50 geçen sene kullandık çok memenun kaldık. bu sene d kullanacağım :)barok

bize de doktorumuz  coppertone önerdi , ama bence saydığınız markaların hepsi de iyi mustela paraben içeriyor olabilir yalnız , bir bakın derim çok emin olmamakla beraber.


MelekAnne

tam da sormayı düşündüğüm soru. Aynı şekilde benimde araştırmalarım bu markaları öne çıkardı. Ama Mustelayı siliyorum o zaman. Madem diğer 3 marka ile aynı kulvarda ve sürülmesi daha zor.

 


jildando

coppertone kullanıyoruz biz senelerdir, çok da memnunuz. 2 sene evvel çeşme ye tatile gitmiştik, tum gun gunes altındaydı, hiç yanmadan donduk. Surmesi de kolaydı.MelekAnne

Coppertone ve Babe arasındayım :) tsk.ler yorumlarınız ıcın


gokcee

ben her urunde oldugu gıbı gunes kremındede mustelayı tercıh edıyorum.onemlı bı ayrıntı: gecen yaz mustelanın kremı cok kalın ve surulmesı cok zordu..bende busene almayı dusunmuyordum ama bu sene fırma aynı kremın pump spreylı ve cok daha rahat surulebılen bır ıncelıkte versıyonunu cıkarmıs.2 gun once aldım bende ve gercekten gecen senekınden cok daha guzel ve kullanıslı..Cevaplamak için Üye ol