bebekler için güneş kremi

fatmagunes soruyor: 10

merhaba, oğlum için güneş kremi arıyorum. önceki soru ve yorumlara bakınca öne çıkınca 4 marka var :  COPPERTONE , MUSTELA , BABE , ORGANİCARE.  bu markalar içerisinde kullanıp da memnun olan / olmayanların yorumlarını alabilir miyim?

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


lina

geçen yıl mustela kullandım memnundum ama bu yıl trukid aldım avrupa da ilk 3 te kimyasal yok unnado da indirimdeydi yeni aldım ...


MelekAnne

ben trukid aldım arkadasımın da tavsıyesı ıle. Hem unnado.com sıtesınde ındıırmde.fatmagunes

tercihlerim biraz değişti. son araştırmalarıma göre seçenekler :

BABE
ORGANICARE
LA ROCHE
BELLA B

coppertone-mustela-sebamed hakkındaki olumsuz yorumlar daha fazla.


dygush

 bioderma nın yok mu bebekler için güneş kremi?veya 50+ yı kullanamaz mıyız?deniz_umut

Ben dün oglum için doktorumuzun tavsiyesi üzerine bioderma ABC serisinin mineral sun cream güneş kremini aldım. Paraben içermiyor. Oglumun yüzü ve cildi için de bioderma nın ürünlerini kullanıyorum. onlardan memnunum. Güneş kremini henüz kullanmadık. bu aksam tatile gidiyoruz. 1 hafta sonra dönünce ürün hakkındaki yorumlarımı da yazarım.


dygush

benim alerjik bi bünyem var.özelliklede güneşe karşı.biodermadan inanılmaz memnun kaldım.yaklaşık 3senedir kullanıyorum.memnun kalacağını hissediyorum:))mutlaka yaz olur muu unutmaa:)iyi yolculuklar iyi tatillerr:)


camomile

Coppertone ve mustela paraben içeriyor dikkat derim...barok

elimde coppertone baby 50+ var paraben yok içerisinde ama başka çeşitleri var belki onlarda vardır bilemiyorum tabi


busraveeylul

ben organicare in sampuanından çok memnunum eczaneyede 50 faktör güneş kremini sipariş ettim bakalım geşicek ilk önce deneyeceğim numunesini istedim mustelayıda denicemCevaplamak için Üye ol