Kaka

cingan19 soruyor: 3

1,5 aylık oğlum kabız olmadığı halde (günde 3-4 kez kaka yapıyor)her seferinde çok büyük sorun yaşıyor.Ikınıyor çok fazla, ayaklarını kendine çekiyor,çok uğraşlar sonucu gaz çıkartarak kakasını yapabiliyor.bazı geceler sırf bu yüzden uykusundan uyanıyor ve kakasını yapabilene kadar uyuyamıyor.Neo baby şurup verdi doktoru ama pek işe yaradığını söyleyemem.Deneyimli annelerden tavsiye bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


eshamaile

bu dönemde çok normal benim oğlumda 4 ayına kadar malesef böyle devam etti,ne kadar uğraşsakta buna bi etkimiz olmuyor sanırım,bağırsak gelişimini tamamlayıp kendisinin aşmasını bekliyoruz sabırla....kolaylıklar dilerim.


perfecto

rezene çayı verdiniz mi?Daha büyük olsa kayısı püresi çok rahatlatır aslında ama daha çok küçük olduğundan veremezsiniz. Ama rezene rahatlatır.


cingan19

biogaia kullanıyouz doktoru neo baby ile birlikte kullanabılecegımızı soyledı ancak dedıgım gıbı pek etkısını gormuyoruz.ben baslarda sutum olsun dıye gunde 3 bardak rezene ıcıyordum mulıpanın ancak doktorumuz bu tarz caylarında bagırsak hareketlerını zaman zaman arttırabıldıgını ve çok fazla ıcmememi söyledi.dolayısıyla çocugada hıc vermedım.kova ıcerıınde masajı deneyecegım suyu zaten cok sevıyor.çok teşekkür ederimCevaplamak için Üye ol