damacana sular

evren soruyor: 10

Damacana sularınızda TSE damgası olup olmadığına bakıyor musunuz? TSE damgalı su firmalarında damacanaları yıkama ünitesi  bulundurmak zorunluyken, diğerlerinde  böyle bir tesisin olmadığını öğrendim. Çocuklarımız da bu sulardan içiyor.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


Damla

Biz Kardelen alıyoruz. TSE belgesini buldum. İçim rahatladı:
http://www.kardelensu.com/belgeler.html


YesilAnne

Biz Damla Su kullanıyoruz. Web sayfasına baktım hiç bir bilgi detayı yok. Birde bilmiyordum ama Damla Su, Coca-cola' nın mış. Her nekadar suyu oğluma şu dönemde kaynatarak versem de biraz sinirlerim bozuldu. :(

 Su arıtma sistemleri hakkında ne düşünüyorsunuz. Kullanan çok kişi var.


hande

damla su da bir problem olacağını sanmıyorum. tesisleri oldukça güvenilir ve temiz.


Damlanin_Annesi

Merhabalar, bizde Damla kullanıyoruz. Tesislerini gördüm, Sorun olmadığından emin olabilirsiniz. 


cestanous

Arıtma su konusunda ne düşünüyosunuz?
Biz şu anda Erikli kullanıyoruz.Damla

Klorlama ardında bazı kalıntılar bıraktığından, ben membağ suyu içmeyi tercih ediyorum.


Pranayama

Hayat su kullanıyoruz ama TSE var mı diye hiç bakmadım. Bir de suyunuzu 3 ayda bir değiştirin diyorlar. Damla ve Aquafina şu işlenmiş su dediklerinden diye biliyorum ben. Yani kaynak suyu değil sanırım.


EBRUUSTUNER

Ben Nestle kullanıyorum. Geçenlerde arıtma cihazlarını tanıtan bir arkadaş gelmişti. Sularımızı test etti. Testler sonucu iyi çıkan sular arasında Erikli ve Nestleyi önermişti.agbur

ben arıtma kulanıyorum ama yaptıgım araştırma sonucu ögrendimki nesle, erikli, damla ve birçok marka su kaynakları yeterli gelmeyince arıtmadan geçirip kuyu suyu satıyorlarmış şu an piyasadaki en iyi en kaliteli kaynak saka suyun imiş alkalini yüksek ve yüksek oranda kalsiyum ihtiva ediyormuş 

ama tabi ben kullandıgım cihazın bunları fazlasıyla verdigini bildigimden arıtmamdan kulanıyorum


agbur

Life2o water Alkali Su nedir?

Life2o water sizin için; kaliteli, sağlıklı ve yaşayan su üretir. İleri teknoloji ürünü olan Life2o water ,musluk suyunu önce arındırır daha sonra alkali ion suya dönüştürür.

Faydaları nelerdir?

Life2o water Alkali ion su teknolojisinin bize sunduğu mükemmel bir bağışıklık sistemi koruyucusudur. Antioksidan yapıdaki alkali su vücudumuzda asit/alkali dengesini korur ve mikro yapısı ile hücrelerimizde mükemmel hidrotasyon sağlar. Genel olarak alkali ion su vücudumuzun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur. Alkali ion su, içerdiği yüksek değerde negatif ionlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikal” leri temizleyerek “anti-aging” uygulamasını ve vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize ederek “detox” uygulamasını gerçekleştirir.

Life2o water İçin 4 Temel Neden:

1. pH’ı yüksek su vermesi: Çağımızdaki kirlenmiş çevre koşulları ve kötü beslenme alışkanlıkları vücudumuzun alkali dengesini bozar. Bu da vücudumuzun asit alkali dengesini (pH) aşağıya çekip bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olarak çeşitli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlar. Life2o water pH’ı yüksek su vererek vücudun asit alkali dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

2. Suyun ionlarının ayrılması ve suyu moleküler yapıda küçültmesi: Çağımızda içtiğimiz suyun moleküler grup yapısı kirlilikten dolayı büyümüştür. Oysa sağlıklı suyun her bir grubunun 5-6 adet su molekülünden oluşması gerekir. Life2o water’den içilen alkali su, ionlarına ayrılmış olduğundan ve moleküler yapısı küçüldüğünden hücrelerimize çok daha etkili nüfuz ederek hidrotasyonu sağlar.

3. Antioksidan özellikte su sağlaması: Vücudumuzda zamanla biriken toksik maddeler nedeniyle oluşan “serbest radikaller” bir çok hastalığın temel nedenidir. Serbest radikaller ancak antioksidan maddeler ile vücuttan uzaklaştırılabilir.Life2o water alkali su yoğun miktarda antioksidan negatif elektrik yükü taşıması nedeniyle güçlü bir antioksidan görevi görür.

4. Suyu klordan ayırması: Zararlı organizmaları sudan arıtmak amacı ile kullanılan klor, suda kanserojen trihalometan (THM) oluşturabilir. Life2o water’den içilen su, musluk suyundaki kloru ve diğer kirlilikleri arıtarak sağlıklı su içmemize yardımcı olur.

sağlık için

http://www.sanalpazar.com/Life2o-8samali-Ro-10-Canavar-Su-Aritma__isp2861745 


Cevaplamak için Üye ol