Bebek telsizi

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


ketrin

valla 100 - 120 m2 bir evde bebek telsine ihtiyaç hiç duymadım. bence gereksiz. Hani çıt dese zaten duyuluyor yan odadan. Yinede karar sizin.


sappho

Phılıps kullandım.Defalarca yere düştü,hiçbir şey olmadı,çok dayanıklı. Üstelik 3. kullanan kişiyim,şimdi de kardeşime vereceğim. Kameralıya gerek var mı ki!!


tunaesra

weewell kullandim/kullaniyorum col memnunum..


ponyy

 

   Tek katlı evlerde çok gerekli olmuyor.  chicco almıştım kullanmadım hiç.


serra77

3 ayri markayi deneyip cekmiyor diye iade ettikten sonra philips avent aldim,cok memnunumcnst

Ben de chicco kullanıyorum ve memnunum, herhangi bir sorun yaşamadık.azzraa

Bende weewell kullanıyorum ama hiç memnun değilim.Uyurken dönsün hemen ses geliyordu ve seste değil bir cızırtı geliyordu..Başta alışana kadar çok zorlandım şimdi alıştım.Ama abimlerde de weewell var wma 440 modeli çok süper bir telsiz net bir şekilde bebeğin nefes alıp verdiğini duyabiliyorsun.Konuşma tuşu var bebeğim mıkırdandığında basıp eeee eeee deyip uyuyor yanına gitmek zorunda kalmıyorum.ayrıca sanırım kendi sesini de kaydetmesi var başka müziklerde çalıyor.Tavsiye ederim.


ihb

bende wewell kullanıyorum çok memnunum.arkadaşım phiılıps avent almıştı hiç kullanışlı çıkmadı zaten hemen bozuldu wewell aldı sonra.ses duyduğunda ışığının yanması falan çok iyi banyoya girebiliyorum o uyurken duyamasam bile ışık yanınca görüyorum tabii.kameralılardan hoşlanmadım ben gerek yok bence o kadar kontrole çocuğunuz reflüsü falan yoksa kusmuyorsa bence kamerasızı en iyisiipekkusgoz

benim ki de weewell.Hala ihtiyaç duyuyorum ben.Evim dublex vs değil hatta oldukça da küçük ama onun odasıyla salon arasında kapı var. Bir de kendi kapısı kapalı olunca ancak ağlaması lazım duyabilmemiz için.O kadar geç kalmaya gerek yok.Zaten artık sadece uyanıp uyanmadığını öğrenmek için kullanıyorum. Anneninki bileğe takılandan bizimki. Memnunum.


Elcino_mutluatolye

Kamerali isterseniz ben de Weewell'i oneririm. Hic problemsiz kullandik. Ama bence de tek katli evde cok gerek olmuyor.

ElcinCevaplamak için Üye ol