Hamileyim sütüm 3 aylık oğluma zarar verir mi?

ceylan07 soruyor: 8

merhabalar


3 aylık bir oğlum var . hamile kaldım sütüm oğluma zarar verir mi. devam etsem bir sıkıntı olur mu . sizce ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim...

Bu soruyu cevapla


8 Cevapyesil_erik

Ben ikisine de zarar vermez emzirme diye biliyorum


ceylan07

iki çoçuğa da zarar vermez yani 


anacsumeyye

bu konu sağlıkla ilgili bir konu. yani bebeğinizde kusma, emmek istememe, ishal gibi durumlar olmuyorsa devam edebilirsiniz. zaten sütün tadı değişiyor, tadını beğenmeyip içmeme durumu da olabiliyor. eğer bebek sizi emmeyi bırakmıyorsa devam da edebilirsiniz.
 ben de kızımı hamilelik boyu emzirdim ve 2. bebeğimden sonra da devam ettim. hem yorucu hem de beslenmenize çok dikkat etmeniz gerek.
 @benjamin2010 arkadaşın verdiği linkteki  yorumları okumanızı tavsiye ederim ben de.ceylan07

tşkederim ilginiz için fussilet_tulayyy

bende zararı yok diye biliyorum.Allah yar ve yardımcınız olsun


emir_melek

Eğer size bir aksi etkisi olmuyorsa zararı olmuyor diye biliyorum ben de. Zaten tadı değişse Bebeğiniz istemez diye duydum ama yine de bir doktora danışmak en güzeli.

Hayırlısı ile sağlıkla kucaginiza alın inşallah bebeginizi. Rabbim iki evladinizi da sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Ne güzel; kardeşim ve benim de yaş farkımız çok az ve cok yakin olduk hep. İnşallah sizinkiler de öyle olur :)


dh_busra

Ne demek zarari yok ya ne kadar günah dger cocugun hem hakki geciyor hemde o süt beslemez cocugu bnm arkadasim hemsireye sordu hemsire kzdi sakin dedi doktoruna sor bakalm


Cevaplamak için Üye ol