Azı dişleri çok zor çıkarken.....

tatlicadi_ soruyor: 4

Dişler yüzünden ciddi sıkıntı içersindeyiz.10 gündür hiçbirşey yemiyor.ara ara ateş de yaşadık.dr.a da gittik,çok şükür ki başka sıkıntısı olmadığını onayladı.dişle ilgili sıkıntı içerisine girdiğinizde nasıl iyi atlattınız.en iyi diş jeli,en iyi yemek yedirme formülünüz ne oldu?hiçbirşey yemiyo!!!

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


sefemu

diş jeli hiç kullanmadım bir bilgim yok ama 2 yaş civarı diş konusunda zor 1 haftamız olmuştu.. yoğurt yiyince soğuk soğuk hoşuna gidiyordu.. yaza denk gelmişti dondurma yiyordu.. tam buğday ekmeğine labne peynir yumuşak olduğu için yine favorimizdi kahvaltıda.. sıcak şeyler istemiyordu haliyle.. köfteleri soğuk yiyordu.. bu dönemi sevdiği şeylerden vererek atlattık.. kısa zamanda eski hallerine dönüyorlar..


tatlicadi_

Maalef sevdiği şeyleri de yediremiyorum.üzerine de bir de şimdi görüyorum ki dilinde aft başlangıcı var.malum bağışıklık sistemimiz çok düştü:(içi almıyor hiçbişeyi.zorla yediyse bi kaşık,o da fazlasıyla dışarı çıkıyor.çok zor geçiyo ve çok üzgünüm.yine de paylaşımınız için teşekkür ederim.


sefemu

zorlamanın faydası yok evet.. elbet iştahı açılacak.. kolay değil hiç bişey yememesi çok zor ama sabır.. kolay gelsin..


leylaleyla

ben calgel kullanıyorum faydası oluyor, sıvı ve yumuşak kıvamlı şeyler yedirin, cignemek zor gelir çünkü bu durumda, ama zorla yedirmeyin daha çok tepki verecektir, Cevaplamak için Üye ol