Sivrisineklerden nasil koruruz bebeklerimizi?

Ezgi_MertBora soruyor: 8

Malum yaz geliyor. Bir yasin altindaki bebekleri sivrisineklerden nasil koruruz? Sprey , krem vb. Neler kullaniyorsunuz? Arsive baktim cok net bir yanit bulamadim. Cevaplar icin simdiden tesekkurler. .

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


DoRuK_DiLeK

geçen sene ecz. sivrivrisinek kovucu bir bant almıştık. tişörtüne yapıştırıyorduk. pakette kaç vardı hatırlamıyorum. 6 tl idi. işe yaradımı derseniz ya yaradaı yada o ara s.sinek yoktu diye cevap verebilirim.


tiara

lavanta yağı işe yarıyor diyorlar, bir kaç kere evde sivrisinek vardı ve denedim, ikimizi de ısırmadıklarına göre sanırım gerçekten işe yarıyor


Sibelgd

Merhaba, kimdi hatırlamıyorum ama bir uzman tv de çocukların vücutlarına koruyucu sıvılardan sürmeyin diye uyarıyordu. Ben sadece geceleri yattıkları odaya prize sinek kovucu sıvılardan takıyorum. Yanlışım yoksa raid marka.


kedidirkedi

lavanta yagı işe yarıyor. Defans ın bebekler için olanı da güzel.Meowwow

icinde "deet" var mi diye kontrol edin. bebeklere pek onermem ama kucuk cocuklar kullanabilir. fakat bu sivrisinekten korumak icin kullanilan maddeleri kullandiginiz gunlerde cocugu yatmadan once mutlaka yikayin.  onerilen miktardan daha fazla asla kullanmayin. kiyafetlerinide yikayin. 


ra_she_de

http://www.nurturia.com.tr/plh-love-bug-sivrisinek-kovucu/p/d/2571


şu aleti kullanıyorum bebeklikten beri. kimyasal birşey değil çıkardığı ses ile uzaklaştırıyor sinekleri. sesi biz duymuyoruz. gece yattığımız odada da kullandık. tek sorunu pilli ve pili çabuk bitiyor


Ezgi_MertBora

Herkese cok tesekkurler. Bu arda chicconun da zanza sinekkovar jel ve spreyi varmis. Uc ay ve ustu bebekler ve hamileler icin.


nilinmasali

kimyasal herhani bişey kullanmadık geceleri cibinlik kullanıyorum,gün içerisinde bebek arabasındaysa araba cibinliği,değilse anne gözetimi:)  henüz sineklere yem olmadık...


Cevaplamak için Üye ol