kaz gidik tuyu yorgan

mmmmm soruyor: 5

bebek icin kaz gidik tuyu yorgan/yastik kullanan var mi aranizda? bebeginiz rahat ediyor mu, yoksa cok mu terletiyor? tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


polen

içinin oranı önemli.bebeğe değil de kendimize kullanıyorum.yazın %10 gıdık tüylü,kışın%45 gıdık tüylü yorganımı kullanıyorum.oranını evinizin sıcaklığına göre alırsanız daha memnun kalırsınız.hafif ve kullanışlı oluyor bu yorganlar.vazgeçemiyoruz.


taze_anne

kaztüyü yorganlar ev tozu akarı ve maytlar konusunda hiç sağlıklı değil ve çok terletme yapıyor. eşime kaztüyü yastık almıştık, ensesi her seferinde su içinde kalıyor. hele bir de o tüylerin uçuşması yok mu, her seferinde burnuma doluyor sanki çok rahatsız edici :(. ben bu videolardan çok etkilendim, zaten bir süredir araştırıyordum artık iyice pekiştirmiştim oldum.. 


taze_anne

bizimkisi allah uzun ömürler versin henüz 2 yaşında. biz de eşimle çok araştırmadan kaztüyü yorgan satın almıştık, gıdık tüyü kaliteli oluyor demişlerdi ondan almıştık ama bu tüylerin uçuşması ve burnuma dolması, yastığın eşimin ensesini sürekli terletmesi yüzünden evdeki tüm yorganları verdik. artık akıllandım açıkcası, o yüzden iyice araştırdım. ipek yorganla ilgili anlatılanlardan da çok etkilendim. alerji uzmanları bile tavsiye ediyormuş!


taze_anne

izin verirseniz, taze bir anne olarak sevgili anneler adına bir şeyler paylaşmak istiyorum. lütfen bu platformu sade ve sadece ortak sorularımızı paylaşmak, dünyamızın merkezi biricik evlatlarımızı daha iyi ve doğru yetiştirmek adına tecrübelerimizi paylaşmak gibi masum sebeplerle kullanmaya devam edelim. 


lütfen bu gibi paylaşım yerlerini firmalarınızın reklamı için kullandığınızı en azından bu kadar belli etmeyin.. bu masumane paylaşımların yuvası siteye gölge düşürmeyin..


taze_anne

direk üzerinize alındığınıza göre düşüncemde yanılmamışım demek ki..

belli ki paylaştığım siteye bakmamışsınız bile, bakmasanız bile okumanız yeterliydi aslında..uzmantv pek çok bilginin yer aldığı bir alan. benim de paylaşımım bu siteden konumuzla ilgili bilgilendirici bir video.
siz ise bir satış sitesi yollamışsınız. deneyimleri, bilgileri paylaşmak tabii ki güzel, amacımız da bu zaten. ancak sizinki bu amaç arkasına sığındırılan bir reklamdan başka bir şey olarak gelmiyor maalesef. kusura bakmayın lütfen..
ben bir anne ve bu sitenin üyesi olarak rahatsızlık duyduğum bir noktayı açıklıkla belirttim. bundan sonra da muhatap olmak istemiyorum, benim buradaki bulunma amacımla örtüşmüyor çünkü.. gerisini sitenin yöneticileri halledecektir diye ümit ediyorum.Cevaplamak için Üye ol