Seçen hamile giysileri

caslif soruyor: 2

Seçen Hamile giysilerinin kalitesi nasıldır?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


cyanide

Ben limango kampanyasından kanvas tipi bir pantolon almıştım. Orta kalite diyebilirim. Fiyat uygunsa kısa süreli giyileceği için alınabilir.


caslif

Aslında bu soruyu daha önce kimse sormamış diye cevabını yazabilmek için açtım. Ben de bir kampanyadan 4 ürün aldım. 3 elbise bir de kapri pantolon. Hiçbiri tatmin edici değildi. 


Kapri pantolon hamile pantolonu olduğundan kalın lastikliydi. Fakat lastik kısmı daha ikinci giyişten itibaren tamamen gevşedi ve pantolunu tutması gerekirken düşmesine yol açacak bir genişliğe ulaştı. Elbisilerden biri keten olduğundan kumaş olarak sıkıntılı değil ama insanın içini gösteriyor. Bir diğer elbise garip bir kumaştan. Pamuklu olmaması nedeniyle terleme durumunda hemen rahatsız ediyor. Son olarak ince bir elbise -ki fiyatı uygun diye almıştım, 25 TL civarıydı- aldım. O elbise de son derece adi bir kumaştan. Rahat ama ev içinde giymek zorunda kalıyorum. 25 TL uygun bir fiyat gibi görünse de ederi 5-10 TL'den fazla değil.

Sonuç olarak hiçbiri tatmin edici değildi ürünlerin. Şimdi yeniden kampanyaya girdiğini görünce belki arayan olur diye buradan bilgi vermek istedim. 
Cevaplamak için Üye ol