6 aylık oyun grubu

cakil8 soruyor: 7

6.ayını bitiren bebiş için avrupa yakası oyun gurubu varmıdır?
Beşiktaş levent civarı

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


DoRuK_DiLeK

6 ay bu tür aktiviteler henüz çok küçük değilmi. yürüyemiyor bile. annsine bağımlı. kaliteli zaman geçirmesini istiyorsanız havalar ısındı alın miniği parka çıkın kediyi köpeği görsün daha çok eğlenemez oyun gruplarında. yaşıtlarını ile zaman geçirsin deseniz bile henüz bişiy anlamıyorlarki oyun grubu için en azından 1 yaşını beklemenizi tavsiye eederim.


selin_han

bu ayda çocuk için en güzel aktivite annesiyle geçirdiği zamandır. kimseye ihtiyacınız yok. keyfini çıkarın


selin_han

anneyle birlikte olmak demek eve kapanmak demek değildir. Ama bu yaştaki çocuğun oyun grubuna ihtiyacı yoktur. Onun için en güzel ve sağlıklı oyun arkadaşı annesidir. Bu bir uzman olarak bilgi birikimin ve kişisel fikrim. Tabiki tercih annenin:) 


cakil8

teşekkürler...Evet aslında erken oldugunu biliyorum bende sürekli onunla oynuyorum dışarı fln çıkıyorum sorun yok sosyalliği açısından ben sadece eğitimli biri tarafından grup aktivite olursa daha faydalı olacağını düşündüm...aishwarya nın dediği gibi zihinsel gelişim açısından zaten haftada 1 fln düşünüyorum mesela yaza kadar 2-3 ay olabilir..şimdi kreşlere baktım varmış öyle gruplar ama saatlerini fln aktiviteleri soracağım..
Çünkü sürekli farklılık istiyor bizimki
Tekrar teşekkürler.


selin_han

Değerli aishwarya,


Şu yüzden böyle bir açıklama yazdım. Lütfen yanlış anlaşılmasın. İlgili bir anneyle birliktelik bebeğin sağlıklı gelişimi için en iyisidir ve yeterlidir  ve en güzel mekanda evidir bebeğin. İlgili bir anne ona pekçok seçenek sunabilir. Sunacağı ortamala her türlü duyusuna (dokunma, görme, koku, işitme vs)  hitap edip  (evdeki herşey bebek için keşif malzemesidir, duyu malzemesidir, anne onu rahat bıraktıktan sonra)  sevgisiylede gelişimini destekleyebilir. Ama görüyorumki son zamanlarda bu tip aktiviteler sanki olması zorunluymuş oraya gitmeyince bir eksiklik oluyormuş gibi imaj yaratılmaya çalışıyor. Anneler üzerinde psikolojik baskı oluşturuluyor. Bu yüzden böyle bir not düştüm. Sevgiler


efme

MY JOY ACADEMY Ferahevler Mah. Adnan Kahveci cad.No 39/A Sariyer. 0212 262 25 16 - 0530 612 96 24
tam gün, yarım gün ve günlük üyelikleri mevcuttur. Ayrıca doğumgünleri ve özel gün partilri kutlanır, haftasonlarıda açık anneli play grouplar yapılmaktadır


harikademir

Kizim 6.5 aylik ve avrupa yakasinda oturuyorum. Eger grup bulursam ben de katilmak isterimCevaplamak için Üye ol