Bebek tatil ayakkabi?

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


alpellaa

Nike sunray jokerde 65 tl idi çarşamba günü baktım mağazasında


mutluannelif

Mothercare ve H&Mden parmak arası terlik almıştım ama ilk yaz tatilinde Crocs da  almıştım. Crocs kullandı ama sanki çok da rahat edemiyordu. Bir de çift bantlı hello kittyli terlikler var H&Mden almıştım deniz suyunda açılabilir belki ama susuz yerlerde giymek için ideal bir terlik, ayağı sarıyor.

Kum ve denizde bir şey giydirmedim. En sağlıklısı da çıplak ayak. İlk 2-3 yıl en sağlıklı olan çıplak ayak ile yürümeleri ama illaki bunu her zaman yapamıyoruz. Deniz kenarı çıplak takılmaları için şahane bir yer o yüzden ne kadar az olursa o kadar iyi :)


nilayy

Biz geçen sene nike sunray kullandık. Bu sene de nike sunray ve crocs alayım dedim ama malesef crocs olmadı oğluma. Bir bedeni sıktı biraz, bir büyüğü de büyük oldu. O yüzden onu eledik. Nike sunray alacağım gibi gözüküyor. Bir de camper'in (75 lira) ve chicconun (45 lira) plaj/su kenarı için modelleri var; onlara bakacağım.bu arada ceyo'yu da duydum arkadaşlarımdan iyi diye... Nike sunray'i boyner'in internet siresinde bulabilirsiniz.


maviboncukk

Arkadaslar nike sunray ı denemden almayın. Ben dün satın aldım amaade etmek zorunda kaldım. Bir bedeni büyük diğeri, diğeri tam geldi ama üsttem sıktı. Bizde ceyo sandalet aldık.


maviboncukk

Reebok sandaletlerde nefis ama ondada beden yoktu:(maviboncukk

Üsten cırt cırtlılar daha garanti , malum her cocugun ayak yapısı farklı. Nike buçuklu ayakkabılar nerede satılıyor bilen var mı?


Kozzy

nıke sunray protect aldım bu hafta 19 aylık oğluma, cok kullanışlı gerçekten. Boyner'den 65 tl ye aldım.

bır de crocs var, yurtdışından hedıye geldı. onunla guvenıpte dışarıda serbest bırakamam onu.


Shiningmountain

Crocs ile butun cocuklar parklarda butun yazi geciriyorlar .cok rahat ve guvenilmeyecek bir durumu yok. 2 yasina daha girmemisti oglum baslamistik her yaz kullaniyoruz tabii diger alternatif ayakkabilarla birlikte. Camper ve birkenstock sandaletleri de cok rahattir.Kozzy

crocsları terlık olarak mı gıydırıyorsunuz yoksa arkasını bılege takıp sandalet olarak mı ?


Shiningmountain

Arkasını takıp sandalet olarak giydiriyorum o şekilde koşsa da bişey olmuyor.çok rahat ve yazın çorapsız serin serin çok idealCevaplamak için Üye ol