Beluvv çocuklar için güvenlik bilekliği

amasmid soruyor: 4

şu an butikbebede kampanyası olan bir ürün var, çocukların kaybolmasını önlemek için takılan bir bileklik satıyorlar. bluetooth ile çalışıyor programı akıllı telefona kuruyorsunuz 60 metreden konum bildirebiliyor, başka kullanıcılarla bilrlikte bu mesafe artabiliyor. 


geçenlerde bir plajda, bir de avm'de kaybolan iki çocuğa rastlamış biri olarak bu cihazın çok faydalı olabileceğini düşünüyorum ama sağlık konusunda tereddütlüyüm. bilekliğin çocuklar için üretildiğini ve sağlığa zararlı olmadığı iddia ediliyor ama neticede düşük de olsa radyo sinyalleri yayıyor bu cihaz. aranızda alan kullanan araştıran var mı?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


maviboncukk

Radyasyona maruz kalmıyor mu bebek? Ben kullanmazsım zira her dakka yanındayız zaten, bdiğer odada bile tek başıma bırakmıyoruz. Parkta da 2 ,3 metreyi geçmiyor mesafemiz..


gulcinozden

Butikbebede goremedim.benimde ilgimi cekti bu tür biseyin olmasini istedim her zaman


eceabadan

Bir arkadaşım buradan yazıyı görerek ürün araştırmış ve almış. Banada tavsiye etti, benim oğlan biraz hiperaktif yerinde durmuyor, dışarıda dolaşırken çok zor oluyordu hele bide kayıp haberleri dönüyor etrafta sürekli. Ben memnun kaldım açıkçası kullanışlı bi ürün.


amasmid

Memnun kalmanıza sevindim.. Doğrusu benim telefonum çok da akıllı olmadığından ben ertelmiştim almayı. bilmiyorum beluvva alternatif ürünler var  mı..

Benim çocuğum da çok hareketli. elbette gözümün önünden ayırmam hiç, ama özellikle yazın bir dakikalığına da olsa çocuğunu gözden kaybedip panikleyen o kadar çok ebeveyne/ ağlayan çocuğa  rastladım ki benim de içime bir kurt düştü.

Bir de tabii Allah korusun ama  haberlerde mütemadiyen kayıp-kaçırılma olayları duyuyoruz.

E madem böyle bir güvenlik önlemi varmış, neden bulundurmayım diye düşünüyorum. Ama belki sağlık açısından içimin rahat etmesi için ten teması olacak şekilde bileğine değil de ayakkabısına, oyuncağına veya montuna iliştiririm.Cevaplamak için Üye ol