Hande alp

bella_donna soruyor: 8

ankarada hande alpin takibinde besin alerjili bebeği olan var mı? dru tanıyorum ancak anne sütü konusundaki yaklaşımını bilmiyorum. alerji doktorları anne sütünü genelde desteklemiyor kesmeyi öneren bir doktor istemiyorum. 

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nisabahar

Merhaba,kizimin takibini yapiyor.2 aylikken teshis kondu ve benim sutum malesef yoktu.mamaya devam ettik.sutum olsaydi diyet vericekti. Defne suan süt urunleri aliyor ve problem yok.1 yasinda gerekirse test yapicak.sizde kisa zamanda atlatirsiniz umarim...


bella_donna

çok teşekkürler. sütüm azaldı ve alerjimiz sadece süt de değil maalesef. onun için cesaretlendirilmeye ihtiyacım var. alerji uzmanları hep küçümsüyor anne sütünü desteğe ihtiyacım var benim.   inşallah hande hanım farklıdır ki farklı bir insan izlenimi edinmiştim zaten.


iflah_olmaz

tek bildiğim çok iyi bir dr.olduğu...konyada 5 dr.oğluma astım teşhisi koydu.hande hanım ise kesinlikle astım olmadığı teşhisini:-)
sayesinde çok uzun ve sıkıntılı dönemimiz son buldu diyebilirim...


EDUDUDU

Merhaba


Benim de çocuklarımın takibini uzun zamandır Hande hanım yapıyor. Çok iyi bir dr olduğunu söyleyebilirim. İlacı sevmeyen, hem çocuklarla hem de bizimle ilişkisi çok iyi olan bir doktor bence de. Çok doğru ve yerinde teşhisleri var.
Bu arada artık Güven hastanesinden ayrılmış, kontrol için aradığımda öğrendim. Şu anda şili meydanında bir muayehanesi var, oraya götürdüm. Rahat rahat baktı çocuklarıma, çok iyi oldubella_donna

çok teşekkürler. randevumu aldım umarım sıkıntılarmıza çare olur bizim de.


nisabahar

Hande hn.2 kizimin da doktoru.ailece cok seviyoruz onu:) hem iyi bir doktor hemde en önemlisi iyi insan...tekrar geçmiş olsun..


tutQ2cheege

Merhaba, bende allerjik kronik oğlum için dr arayışındayım acaba muayene ücreti ne kadar? yazarsanız sevinirim.Acil şifalar kuzucuklarımıza.


nisabahar

350 tl.


Cevaplamak için Üye ol