Tefal Actifry kullanıcıları varmı?

serraa soruyor: 3

Actifry almayı düşünüyorum ama sizlere sormak istedim memnun olan yada olmayan varmı acaba?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


dusirer

Merhaba serraa, ben 1,5 sene önce almıştım ve çok memnunum,yani her türlü kızartma işlemini onda yapıyorum, et. tavuk, balık, sigara böreği ve o kaşığı kadar bile yağ koymuyorum daha az koyuyorum, temizliğide çok rahat, iş yerindeki bütün bekar arkadaşlarımada fritöz yerine çeyizlerine bunu almalarını tavsiye ettim hatta :)) ama aklında olsun ben en son modelini değilde bi eskisini almıştım,yenisi çıkınca gidip aradaki farkı sordum haznesi yüksek ve ayarladığın dakika bitince otomatik duruyormuş yani eğer çok fiyat farkı varsa eskisini almanı öneririrm değmez çünkü aradaki farka:)


mona_roza

bende kullandım ama hiç memnun kalmadım, yaptığı şey kızartma diil, az yağla teflon tavada da yapılır. boşuna almaya gerek yok çok yer kaplıo ve çok uzun sürede pişirio.


ozgu_naz

ben yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve yazlığa bile götürdüm bu sene.çok memnunuz biz. içine domates bile doğryıp hafif sulu yemek bile yapıyorum onda ben. pattetesi,ciğeri kuş başı eti hep onda yapıyorum ben. şiddetle tvsiye ederim. kızartmaya başlamadan 2 dakika içi boş şekilde biraz yağ koyarak çalıştırın. ozaman çok daha iyi sonuçlar alırsınızCevaplamak için Üye ol