"çoğu çocuk sever elektrikli aletleri." demeyin.okuyun lütfen!

sappho soruyor: 3

Selamlar,
Oğlum,1 yaşından beri elektrikli aletlere çok meraklı;ama bir elektrik süpürgesi sevdası var kii şaşılacak boyutta.Onun deyimiyle "guv guv". Aşırı merakından dolayı sakladım,attım, yok, gitti dedim. Baktım kavuşamayınca aşkı daha da büyüyor.Son 15 gündür her zaman gözünün önünde olursa önemsizliğini yitirir düşüncesiyle salonun ortasına koydum. Herkesin salonun ortasında sehpa olur bizimkinde guv guv var.Evime yabancı biri geldiğinde "aaa temizlik mi yapıyordun." diyorlar. "Yok" diyorum "o aksesuar":)) şimdi iyice kişiselleştirdi.Onu ıslak mendiliyle siliyor,bakımını yapıyor,uykuya giderken ona da git uyu diyor,yemek yerken o da yesin diyor,onu öpüyor,seviyor....anlatıyorum: onun ağzı yok,yemek yemez,uyumaz,o annenin, yere dökülen ekmekleri temizliyor,diyorum,nafile. Guv guv da guv guv.Başka evlere gittiğimizde ilk iş guvguvlarını arayıp bulmak oluyor.Yakın çevreme çok sevimli geliyor bu durum,eğleniyorlar,hatta bu sevdadan kariyerine bile pay çıkarıyorlar. Elektrik mühendisi olacakmış:) ama gelgelelim ben artık çok endişelenmeye başladım.Ya bir doktora mı götürsek bile diyorum,gülüyorlar bana,çocuk işte diyorlar. Elektrikli alet merakı olan çocuk gördüm de böylesine hiç rastlamadım. Eğer sizde ya da çevrenizde varsa söyleyin de bir rahatlayayım allahaşkına.

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


sappho

http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/klein-electrolux-vakumlu-elektrik-supurgesi-98807729

 1 sene aradan sonra tekrar merhaba:)
Biz de hiç bir değişiklik yok.Hatta artarak devam ediyor sevdamız:)
Linkteki üründen almış teyzesi hediye olarak 2 gün önce.Böyle bir şey olamaz.Neden geç kaldık diye kızdık kendimize."Bizim ve teyzelerinin süpürgeleri haşat olmadan keşfetseydik ya" dedik. Orjinalinin birebiri.Çekim gücü,sesi,toz torbası var.2 gündür benimkine bulaşmıyor."Ama olsun anne seninki de güzel,hepsi güzel,canım süpürgelerim benim" deyip sarılıyor o ayrı:))bugün kahvaltıya gittik,illa ki" bunu da götüreyim yerlere ekmek dökülürse bir güzel süpürürüm anne" dese de zor vazgeçirdim. Neyse uzatmayayım,ben çok umutluyum bu üründen.Diğer oyuncak süpürgeler gibi değil,zaten onları beğenmeyip,"toz torbası bile yok bunların oyuncak bunlar" diyordu. Sanıyorum atlatacağız:) Süpürge sevdalı çocukların ebeveynlerine şiddetle tavsiye etmek için bir yazayım dedim:)


goldenfish

koptum okuyunca:))) tam benlikmiş oğlunuz herseye dayanırım kırıntıya asla!! cok sevimli:))


Mustafa26es

Arkadaşlar çok büyük cikmazdayim bir sürü çocuk gördüm böyle bir şey ömrümde görmedim. Çocuk fişi olan herşeye bağımlı şu an 3 yaşında dogdugundan beri düzelecek diye bakıyoruz artık ümidim kalmadı kafayı yiyecem. Resmen şuurunu kaybediyorr čarsiya çıkarıyorum beyaz esyacinin önünden geçemiyorum parka götürüyorum trafoya gidiyor markete giriyorum blanderlere mikserlere kahve makinalarına vs vs vs takılıp kalıyor kendini parçalıyor. Nedir bu sendrom mu hastalık mı Allah rızası için yardımcı olabilecek biris varmı? Diğer çocuklar oyuncaklar hiç bir şey ilgisini çekmiyor
Cevaplamak için Üye ol