Okul ücretleri

Berni soruyor: 7

Merhaba,

Uğur Koleji, Avrupa Koleji ve Kent State hakkında ücret ve okul hakkında bilgisi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


onat2807

Ben de merakla bekliyorum..sanırım kent state ve avrupa kolejinin fiyatları çok yakındır çünkü birlikte gibi bişey onlar..Dün gidip zeytinburnundakine baktım ama bizi almıyolar:(3 yaşı bekliycez bakalım..ve avrupa kolejiyle ilgili güzel yorumlar duydum..


Berni

benim oğlum karşıda Küçük Şeyler'e gidiyor arkadaşımınki de Floryadakine gidiyor ama seneye için okul araştırıyor 1. sınıf olacak . O da şimdiden araştırma yapıyor okullarla ilgili. Ne kadar çok bilgi gelirse sevinirim.


dincelay

bahçeşehir koleji floryaya gidiyor büyük kızım. ilkokulu bu yıl yemek+okul 27.500 idi.Berni

tesekkür ederim


adadlk

merhaba berni

aynı okullarla ilgili (bunlara ilave florya final)yeni bir araştırmaya girdim bi fikir sahibi olabildin mi izlenimlerini paylaşırsan sevinirim

 


havvag

arkadaşlar Avrupa yakası 2013-2014  özel okul ücretlerine ihtiyacım var...yada Zeytinburnu Bakırköy Ataköy iyi bir devlet okuluna.....Avrupa koleji fiyatlarını bilen var mı?


onat2807

Anasınıfına ikizlerini kaydettirdi komşum,sanırım iki çocuk indirimi yaptılar.İkisi 25000 tl..yemek,servis hariç..Ve malesef zeytinburnunda iyi bi devlet okulu olduğunu sanmıyorum:(kolay gelsin..Cevaplamak için Üye ol