lanet olası hemoroidler :((((((((((((((((((

Gamze_Fatih soruyor: 7

lanet olası hemoroidlerden çeken kimler war allah aşkına acısını nasıl alıyosunuz bu zonklamalar nasıl kesiliyo çıldırmak üzereyim bebeğimle ilgilenemiyorum :(( nolur yardım edin msjı bile ağlayarak yazıyorum :((((((((

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


burcaksahin

Sağlıktan önemli birşey yok! lütfen eşinle konuş, bu acılarını anlat ve birkaç saat izin alarak seninle doktora gelsin.


Sıcak su dolu legene otur günde 1-2 kere, krem olarak acıyı hafifletebilir anestol sürebilirsin. Ama elbette ilk şart doktora görünmen.


pamusum

canim seni en iyi ben anlarim:(ilk dogumumda tam 5 ay boyunca yasadim o zonklamalari,1 ay evvel tekrar dogum yaptim ve yine baslamisti agrilari taki nurtide sorularda okudugum zamana kadar,bir arkadas dereotunun iyi geldigini ve ayrica süt yaptigini yazmis,bende ertesi gün alip her gün bir demet(avuc ici kadar)yedim hatta hala yiyiyorum ve agrilarim cok sükür gecti.hemen denemeni tavsiye ederim cok gecmis olsun.


Gamze_Fatih

tşkrler :(

 


asklepios

gamzefatih, bu konuda 3-4 keredir nurtide yardım arıyorsun ve sanırım durumun iyileşmeksizin günden güne kötüleşiyor. Ben de  burcaksahin gibi düşünüyorum, hangi işi yapıyor olursa olsun eşinin senin için birkaç saat izin alması ve artık bir genel cerrahi uzmanına görünmen gerekiyor. Belki de geçsin diye beklediğin hemoroid, ilaçla tedavi edilebilir aşamayı geçmiş ve cerrahi müdahale gerektiriyor olabilir. Ayrıca pazar günü genel cerrahi uzmanı bulunduran özel hastaneler de var, en azından araştırıp pazar günü gidebilirsin.


iflah_olmaz

şuan da mantar sıkıntın var sanırım.

 


Gamze_Fatih

malesef çıldrmak üzereyim yaaaa bi hemoroid bi mantar doğumdan beri aşağı  perişan dikişlerim bile o kadar umursamadım kayboldu gitti allahtan o sorun çıkarmadı :((((((((


Gamze_Fatih

denicem :((((( pek sanmıyrm ama inşallah gidenilirm :((((((((((((Cevaplamak için Üye ol