Mama sandalyesi

aleynaa soruyor: 3

arkadaşlar mama sandalyesi almayı düşünüyorum ama alıp almama konusunda kararsızım mama sandalyesi gerçekten bebeğin beslenmesini kolaylaştırıyor mu ? Tavsiye edebileceğiniz markalar var mı ?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ayssegulll

şöyle düz bir mama sandalyesi gerekli.marka olarak ikeanın kullanıyorum ama pek önemli değil.yemek yerken sürekli kucakta tutmak çok zor.bebek masada size de eşlik ederek hem sofrada nasıl davranılacağını öğrenir hem de işiniz kolaylaşır.mutlaka almalısınız.


seyircikoltugu

Ben de İkea kullanıyorum. Yeğenlerim de aynı marka ve modelde büyüdüler. Temizliği pratik, kullanımı pratik. Oğlum 22 aylık ve gerçekten gerekli olduğunu düşünüyorum. Biz yemek yerken o da aynı boy mesafesinde bize eşlik ediyor.


ayazlali

ikea'ya bir oy da benden! Cok sade bir model oldugu icin temizligi cok kolay. Ben cocugun onune yemegi koyup kendi yemegime bakmayi tercih ediyorum, o yuzden tam bana gore bir koltuk. Cocuk yemegi yerken ne yaparsa yapsin demek istiyorum, ama bakarken mudahale etmek istiyorum o yuzden bakmamaya calisiyorum :-) Cok konforlu arkaya yaslanmali modelleri guvenli bulmuyorum, bogaza kolayca yemek kacirilabilir gibi geliyor bana. Ayrica yatmaya mi geldik yemeye mi :-) gorevimize odaklanalim, doyunca kalkip gidelim, sofra yan gelip yatma yeri degildir! :-) :-) :-)

Biz bir tane anneannelerde bir tane de babannelerde bulunduruyoruz. Tasinmasi cok kolay oldugundan misfairliklere de goturuyorduk buyuk oglum icin, kendisi tam bir sofra beyefendisiydi, otururdu buyuklerle :-) Cevaplamak için Üye ol