Doğum için istanbul ümraniye ve yakınlarında doktor ve özel hastane tavsiyesi

gokalpinannesi86 soruyor: 8

Merhaba eşimin doğu görevi için doğuda bi köydeyiz ve bulunduğumuz şehirde foğru düxgün doktor yok.doğumu annemin evinde yani istanbul ümraniyede yapmak zorundayım.ilk doğumum sezeryan ikincide öyle olcak tabi.bana önerebileceğiniz doktor ve hastaneleri bekliyorum.istanbulda yaşayanlar siz hangi hastanede doğum yaptınız memnunniyetleriniz ve şikayetleriniz neler.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ozdenin_oykusu

İnşallah hamileliğini z sağlıkla gecer ve hayırlısıyla kucaklarsınız bebeğinizi.ben ilk kıImı Çakmak Erdem HastNesi nde Özlem Yıldırım ile aldım kucağıma.doktorun şefkati,samimiyeti,hastane calışanların anneye ve bebeğe olan ilgi ve özeni,hastanenin temizliği ve donanımından memnun kaldı .şimdi ikinciyi bekliyorum.aynıdoktora devam ediyorum ve doğum orada gercekleşecek inşallah.ben memnundum,hiç bir sıkıntı yaşamadım.inşallah yine sorunsuz gecer.sevgiler


Devin_2012

Özel sağlık sigortanız varsa hisar hastanesini kesinlikle öneriyorum, doğum sonrası emzirmeye yönelik bakım ve yönlendirmeleri de çok iyiydi. bebek hemşiresi ve anne hemşiresi ayrı ayrı dolanıyor başınızda.. sağlıkla kucağınıza almanız dileğimle..


gulsah_ata_mete

Ilk oglumu Cakmak Erdem hastanesinde dogurmustum

Cok memnun kaldim. Dogum sonrasi hemsire ve ebelerin yaklasimi da cok guzeldi. Kuzenim Camlica Erdemde dogum yapti, o da cok memnundu.


gokalpinannesi86

Çakmak erdem hastanesi nerde acabagulsah_ata_mete

Cakmak koprusunun girisinde.. Cok merkezi bir yerde..


Hamster

Bende Hisar diyorum çok pahalı bir hastane ama verdiğiniz her kuruşa değer.Hayırlı doğumlar.


nadia

ozel saglik sigortaniz varsa atasehirdeki hastaneleri de dusunebilirsiniz, umraniyeye cok yakin, kadikoy sifa ve memorial gibi..


gokalpinannesi86

Medicana koz yatağı nasıl bilginiz varmı


Cevaplamak için Üye ol