bezimiz mi sızdırıyor?

nurturia soruyor: 8

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


Bona

sorun bezde olabilir , prima deneyin bir de..her bez her bebeğe uymayabiliyor..
biz bir dönem huggies kullandık sonraki numara sızdırmaya başlayınca primaya geçtim , herhangi bir sorun yaşamadım daha sonra..


cnnp

Aynen 2 numara ben de ne yaptıysam sızdırdı. Baktım bacaklarında boşluk kalıyor, biraz kullanmayıp bekledim, şimdi de sıkıyor, ne biçim ölçü anlamdım paket boşa gitti, prima aktif bebeye geçtim.


Bona

ilk başlarda pek stok yapmamak gerekiyor :)


zehra

boyu da uzunsa muhtemelen 5kg lık bebegine 3-6 kg kücük geliyordur... biz 9-20? kg kullanıyoruz son 1.5 aydır falan, ama kilosu halen 9 kg olmadı aslında, boyu uzun. Surekli ıslak uyandıgı icin bir ust boya gecmistik biz de. zehra

bantların simetrik olması önemli. Belde boşluk kalmayacak sekilde bantlıyorum ben, ama o ayar bebeğin kilosuna, bel kalınlığına göre değişir tabi. Bizimki ince uzun bir oglan, prima aktif baby 4+ kullandığımda bantların ortasında sadece hayvan resmi kalıyor. :) 


Bona

bezleri nereden aldınız? migros'dan aldıysanız iade edip bir numara büyüğünü yada başka markayı alabiliyorsunuz..


Fundaaa

BENCEDE BEZ NUMARASI KÜÇÜK GELİYO,ONDAN SIZDIRIYO AÇMADIĞINIZ PAKETLERİ ALDIĞINIZ YERE GÖTÜRÜP BÜYÜĞÜYLE DEĞİŞTİRİN


aicha_hero

primada 3 numara kullanıyoruz, huggiesin organik paamuklusu 3 no aldık her gün yanlardan sızdırdığı  için kıyafet değiştirmek zorunda kaldık.Yanlış mı bağlıyorum diyeceğim alakası yok primada bu sorunu yaşamazken 3 saati gecince geceleri anında yandan sızdırma oluyor. 


Cevaplamak için Üye ol