Antalyada perge bulvarina ve ya 12. caddeye yakin iyi bir kres ariyorum

aylanaz soruyor: 3

Antalyaya yeni geldik ve 2 yasindaki kizim cok sikiliyor. kimseyi tanimiyoruz. Bizde haftada 2 gun krese gondermek istiyoruz. Ama gercekten guvenilir ve iyi bir yer ariyorum .Tavsiye edebilceginiz bir yer var mi. Bu arada meydan kvagi mahallesin de oturuyoruz

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


GAMZEVEAKAD

AYLACIM ONCELIKLE HOSGELDINIZ ANTALYAMIZA BENDE SIZE COK YAKIN OTURUYORUM PORTAKAL CICEGI BULVARINDA VE BUNDAN 2-3 AY ONCESINE KADAR BENDE NISAN SONU 3 YASINA GIRECEK OGLUM ICIN KRES ARAYISI ICERISINDEYKEN O BOLGEDE BAYA BIR KRES GEZDIM VE SANA TAVSIYE EDEBILECEGIM 3 YER OLABILIR.
1-DEDEMAN MEVKIINE COK YAKIN UZMANLAR YUVA
2-YINE SENIN OTURDUGUN BOLGEYE COK YAKIN AMERICAN KIDS
3-ADILE TEYZE
BU 3 KRESIDE GEZIP GORMENI TAVSIYE EDERIM EMINIM SENDE BEGENECEKSIN.AYRICA BEN SU AN CALISIYORUM AMA YINEDE COCUKLARIN BULUSUP OYNAMASI ICIN BIR PAZAR GUNU BULUSUP TANISABILIRIZ.
UMARIM ARADIGIN GIBI BIR YER BULUR VE EN KISA ZAMANDA ANTALYAYA ALISIRSIN.
SEVGILER...


YesilAnne

aylanaz,


Merhaba. Aşağıya ekleyeceğim link Nurturia Antalya Annelerinin oluşturduğu grup. Gruba üye olursanız oradan daha rahat iletişim kurabiliriz ve sorunuza daha net cevaplar alırsınız. 

Sevgiler.


filizz_

Kreş meselesi biraz karışıktır.Ben yeni doğan ve çocuk hemşiresiyim ve birde kreşim var. size önerebileceğim en ii tavsiye oyurn gruplarına vermeniz olur .Şİmdilik haftanın 1-2 günü yrm gün göndermeniz yeticektir. (Çalışmak zorunda değilseniz eğer) Mümkünse ilk zamanlarda sizde kalmalısınız. Sevgiler..Cevaplamak için Üye ol