Kozyatağı anaokulu tavsiye

mes soruyor: 4

Merhaba,

Erte Çocuk Evi
Melek Yuvasi Kozyatağı 
Neşeli Ayaklar hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


filizkk

merhabalar,

kaygı içinde kozyatağı bölgesinde yuva arayan herkese şakacı caddesi taç sokaktaki yeşil koza çocukevini önerebilirim. Kurucuları eğitimci, 5 tam gün psikoloğu olan fiyatları makul sevimli bir yuva. 3 ve 5   oyun, yarım, tam gün seçenekleri var. Çocuğu alıştırma amaçlı, veli katılımlı ücretsiz deneme süreçleri var.Sıcak bir aile ortamı ve beklediğiniz ilgiyi bulacağınızı düşünüyorum.  www.yesilkoza.com.tr web  sitesi veya facebook sayfalarından faaliyetlerini güncel olarak takip edebilirsiniz.


burcumcm

MErhaba Jeni

 

Aradan sonra yine kreş arayısındayım. Boncuk aklıma geldi. Sizin cocugunuz oraya gidiyor mu. Yoruma ihtiyacım var.


jeni

Merhabalar, ewt biz Boncuk Çocuk Evine devam ediyoruz ve çok ta memnunuz. Sahipleri ve öğretmenleriyle bizi çok tatmin edeen bir kurum oldu.


filizkk

Sanıyorum artık düşler şatosunun erenköy şubesi yok. Eğer Çalışan anne baba iseniz anaokullarının yaz aylarında kapatması gerektiğini hatırlatmak isterim. Fakat sosyal hizmetler ve aile bakanlığına bağlı gündüz bakımevi başlıkllı okullar hem anaokulu gibi eğitim öğretim proğramı takip eden ve denetlenen kurumlar. yaz aylarında da açık kalmaları gerekiyor. Bir de ruhsatsız kurumlara dikkat edin lütfen. Neyazık ki ruhsat almadan kayıt yapan anaokulu başliklı yerler de var. İnternet araştırmalarınızda koayatağında anaokulu veya çocukevi gibi araştırarak ve özellikle fotoğraf galerileri, yemek listeleri, personel bilgileri açık ve güncel olan ,5 tam gün psikoloğu olan kurumlar bulacaksınız. daha sonra bu incelemelere dayalı olarak web sitelerinden beğendiğiniz kurumlarla irtibatlanıp ziyaret ederek daha derin araştırabilirsiniz

 
Cevaplamak için Üye ol