Ankara’da dr ertuğrul güler??

twtey soruyor: 8

Merhaba... Biz doktorumuzu değiştirmeye karar verdik. Düşündüğümüz doktorlardan biriside Dr. Ertuğrul Güler. Şu anda gidenler nasıl bir doktor biraz anlatırlarsa sevinirim :)) Sormak istediğim birkaç soru var... 1) Ek gıda yaklaşımı nasıl? Liste veriyor mu? 2) Uyku düzeni yaklaşımı nasıl? 3) Rutin bebek kontrolü nasıl? 4) Aklınıza takılan soruları sabırlıca, başından savmadan detaylı bir şekilde cevaplıyor mu?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


kem

biz 3 aydır ona gidiyoruz memnunuz önümüzdeki ay ek gıdaya başlayacağız (maalesef sadece mama içiyor anne sütü hiç yok)geçen ayki kontrolümüzde ek gıdaya nasıl geceçeceğimizle ilgili listeler verdi gün gün miktar miktar onun dışında tarifler vs ve çeşitli bilgilerde var bunları okuyup bir sonraki ay hazırlıklı gelin sorularınız olursa ya da aklınıza takılan bişeyler burda konuşalım dedi okudum son derece aydınlatıcı bilgiler var üstelik bu benim ikıinci bebeğim rutin muayene kilo boy bezini falan çıkarıp komple muayene ediyor en önemlisi bebeği seviyor onunla konuşuyo ilgileniyor uzun süre orada kalıp konuşabiliyorsunuz istediğinizi sorabilirsiniz hepsini açıklıyor birde pedagog var yanında ertuğrul beyden sonra onun odasına alıyorlar sizi o da çocuğunuzun gelişimini değerlendiriyor nelerle oynayabilir eline neler verebilirsiniz ayında yapması gerekenleri yapamıyorsa şunları şunları yaptırın bu ay diyor ve gerçekten faydalı oluyor şimdilik hiç bir şikayetimiz ve ye kafamıza takılan bir soru işaretimiz yok ki murat hocadan sonra çok doktorla görüştüm büyük oğlum için içime bir tek ertuğrul bey sindi nitekim murat hocayı bırakıp ertuğrul hocaya geçen pek çok kişiyle tanıştım (murat tuncer kesinlikle çok iyi bir doktor ancak istediğiniz her an ulaşamıyorsunuz sürekli görüşmede kongrede vs bu nedenle bıraktık)


kem

birde 2 aylıkken oğlumu götürdüğümde bir çocuk geldi çocuk ayağına galoşu takarken annesi oğlumu gördü ve sekretere benim çocuğumda su çiçeğinden şüpheleniyorum ben dedi çocuk daha içeri girmemişti bahçesinde bir oyun alanı var çocuğu oraya çıkarıp oynattılar oğlumla benide başka bir odaya aldılar hiç bir şeklide o çocuk ve benim bebeğim aynı ortamda bulunmadı bu benim için son derce önemliydi hem gelen anne babaların bilinci hemde oradakilerin gösterdiği özen içimi rahatlatmıştı


twtey

Teşekkürler zehrazyn.


twtey

Başka Ertuğrul Güler'e giden yok mu?Mimmi

Merhaba,


http://www.facebook.com/DrErtugrulGuler sayfasından hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz


ezofiratt

Oğlum 4 aylıktı Ertugrul güler e gitmeye başladık,3,5 yaşındayız.Her kriz anımda hem Gülsü hanım hem Ertugrul bey imdadımıza yetişti.Oğlum çok sık hasta olduğu için Ertugrul beyi en olmadık saatte bile arasam yardımcı oldu.Bebekken yatakları ayırma konusu,emmeyi bıraktırma, uyku düzeni konuları bizdede çok sıkıntıydı ama aldığımız destekle iyi bir noktadayız.İyiki Ankara böyle iyi doktorlar var,kesinlikle tavsiyemdir.Üstelik burda inanılmaz derecede temizliğe önem veriliyor hasta ve sağlıklı çocuklar aynı ortamda tutulmuyor ayrı yerlerde muayene oluyor :))


nemlibulut

Ertuğrul beyin muayenesi ne kadar bilen var mı


smmm06

300 lira


Cevaplamak için Üye ol