Eston Reşitpaşa Evleri veya İhlas Marmara Evleri civarında kreş/anaokulu tavsiyesi?

kedidirkedi soruyor: 4

Merhaba,

bu civarlarda çocugunu kreşe  gönderenler varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ZeynepYenice

ihlas marmara veleri beylikdüzünde olandan bahsediyorsunuz değilmi? oraya yakın sayılır beylikdüzü megakentte beyzakids anaokulu var kızım 1 aydır oraya gidiyor, memnunuz şimdilik. gidip bi görmenizi tavsiye ederim..


koalaev

yakuplu da bizim elma şekeri var tavsiye ederim:)


ebruyesiltepe

Beyza kids'i bende tavsiye ederim. Eşim de dans öğretmeni oranın:)


nesrinecrin

Merhaba, bende bir kız çocugu annesiyim. Benim kızım da bu yıl başladı ve uyum süresi oldukça uzun sürdü. Fakat kızımın gittiği little smarts garden, çocuğumu büyük özveriyle okula alıştırdı. şimdi kızımı eve götüremiyorum okuldan. Beylikdüzünde olan okul bu yıl beykente subesini de açıyor. Mükemmel çalışıyorlar. hem öğretmenleri hem psikologu, hem müdürü ile tam donanımlı bir eğitim kurumu. Çocukların sosyal ve akademik yönden tüm gereksinimlerini karşılıyorlar. Şarkılarla, oyunlarla inanılmaz bir yabancı dil eğitimi var kurumda. ( çok dilli  bir kurum). 

Velilere tamamen açık bir kurum ve günün her saatinde gidip kurumda kalabiliyorsunuz. hem cok sıcak ve sevecen bir karşılama hem de güvenli ve hijyen bir ortamda çayınızı içip, yemeklerinden  tadabiliyorsunuz. Ben ve görüstügüm diger velilerde cocuklarımızın eve geldiğinde yemek yemek  istemediklerini konustuk; çünkü okulda çıkan yemek o kadar dolu dolu ve gerekli vitaminleri ihtiva ediyor ki, çocuklarımız aksam eve geldiklerinde genelde tok oluyorlar. Her gün muhakkak bir parça meyve; çorba, makarna- pilav; sebze yemeği ya da et/ tavuk yemeği çıkıyor. Ayranı ve yoğurdu da hic eksik olmuyor. Katkılı hic bir madde kullanmıyorlar. Gözlerimle görüyorum gittikçe. Kemikler kaynatılarak et suyu  elde ediyorlar. yine ikindi kahvaltılarının tüm ikramları orada hazırlanıyor. yani kek, kurabiye, börek v.s hepsi kendilerinin ürünleri. Hic hazır gida kullanmıyorlar. Benim kızımın katkılı ürünlere  karsı alerjisi vardı ve ben bu konuda cok tereddüt ediyordum. Suan da icim cok rahat ve huzurluyum. Tüm annelere tavisye ederim. Yeni yerleri beykentte olucak ve hala anaokulu arayısı icersindeyseniz bence yeni yerlerini açmadan gidin görüsün. Çünkü yeni yer açılınca fiyat durumu da değişecek, ama suandaki yerlerine kayıt yaptırırsanız, fiyat konusunda ciddi yardımcı oluyorlar. (0212 880 29 09)
sevgilerCevaplamak için Üye ol