Doktor Önerisi

aperpil soruyor: 4

Mrb Arkadaşlar,

Hamileyken seker mi seker bir doktorum oldu, hep pozitif hep guleryüzlüydü ve hamilelegim cok güzel gecti. Şimdide oğlum için böyle bir doktor arıyorum. Doktorları genel olarak ukala buldugum için pek haz etmiyorum. Öneriniz benim için önemli.

Ankarada önerebileceginiz bir cocuk doktoru var mı?
Şöyle sinirli olmayan, ukala olmayan, sizden gelecek soruları güzelce cevaplayan, bilgisine güvendiğiniz biri. Aynı zamanda mama destekçisiolmayan bir doktor. Acil durumlarda telefonla arayabilecegimiz biri. Bu soruyu cevapla


4 Cevap


fulyaderin

Prof.Dr Sevgi Başkan
Son derece doğalcı,annesütü dostu,teşhislerinde yanılmayan,titiz,sakin,her istediğinizde ulaşılabilir bir doktor Sevgi Hanım.Muayenehanesi Selanik caddesinde.telefonunu da verebilirim isterseniz.


rabiayesim

Merhaba, Dr. Müşerref Erkan muayenehanesi Dikmen'de, ekonomik anlamda da zorlanmıyoruz, diğer doktorlara göre hesaplı. En önemlisi çok sabırlı ve olur olmadık saçmasapan sorularıma sabırla cevap veriyor. Ayrancı ve dikmen civarındaki çoğu çocuk Müşerref hanımla büyümüşler. İlaç kullanmadan cuklarını büyüttüklerini söylüyorlar. Kızım da 8 aylık şimdilik biz de hiç ilaç kullanmadık maşallah... Telefon numarası 0539 433 97 77 şiddetle tavsiye ediyorum.


aperpil

tesekkür ederim bayanlar arstıracagım. 

Daha cok hastanede muayene eden bir doktor arastırıyordum özel devlet farketmez ama bunlarıda arastırayım inş. 
Tesekkürler


Loxodonta

Başkent Hastanesi'nde Murat Derbent. Cidden çok süper bir doktor. Açıklamaları insanı çok rahatlatıyor. Bebek konusunda kesin yargıları yok. Ben çok memnunum, tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol