Diş kolyesi

melogktug soruyor: 3

Kehribar diş kolyesi kullanan var mı nasıl memnun kaldınız mı?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


sinemmom

ben kullanıyorum.işe yaradığına inanmayanlardandım.ilk iki dişi çıkarken taktık çok rahat çıkardık.ben nasılsa ondan değil diye takmadım bir daha,hatta saçmalayıp birine verdim :))) üst dişlerde tabir-i caizse anam ağladı :/ hemen bir tane daha satın aldım.akabinde 9. dişimiz geliyor.ne bir sancı ne huysuzluk var.maşallah geceleri de kesintisiz uyuyor :) verazeyn aldım ben tuniko.com dan.şiddetle tavsiye ederim :)


melogktug

Çok teşekkür ederim bende bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım daha alalı 2 gün oldu sadece başka kullanıpta memnun kalanlar oldu mu merak ettim bi sorayım dedim bende bu gibi şeylere inanan biriyim o yüzden aldım inş.en kısa zamanda da etkisini görürüz.


ssebnemm

Ben bu tür şeylere inanmayanlardanim. Ayrica o kolye uyurken bebek döndüğünde falan zarar verebilir korkusu da oluştu bende. Onun yerine parmak fircayala sabah aksam dislerini fircalayin çok işe yariyor. Bizimkisini ebebekten aldik yaninda florursuz 0-2 yaş için diş macunuyla beraber. Sanci falan kalmadi.Cevaplamak için Üye ol