Oto koltuğu için göğüs klipsi bulmak ???

Zelal_ soruyor: 10

Orjinal adı "car seat chest clips" olan, yavruların oto koltuğunda otururken kolları fırt diye dışarı  çıkarmalarını, böylece 5 nokta olan emniyet kemerini hooop diye 3 noktaya indirmelerini engelleyen klips... Bizimki oto koltuğuna oturduktan kısa bir süre sonra kolları kemerden çıkartıyor ve sağa, sola ve haliyle öne doğru eğiliyor... Şurada bir örneği var... Bu klipslerden Türkiye'de var mıdır, duyan gören, alan kullanan var mıdır? İşe yarar mıdır? Almaya değer midir?

Bu soruyu cevapla


50 Cevap


Zelal_

Aaa gümüldür, aslında pek de yakın olacakmışız ama kuzularla hareket kabiliyetimizi neredeyse tamamen kaybetmişiz, size şimdiden keyifli ve boooool dinlenmeli tatiller, yine de aklınızda olsun yolunuz düşerse görüşmek isteriz :))


sedavesila

evet minikler ket vuruyor bol gezinmeli planlara ama boyle de guzel :) tesekkur ederim, size de iyi dinlenceler. o taraflara gelirsek haber veririm.


sedavesila

Haber vermek istedim, ben klipslerin siparisini verdim. Haftaya TR'ue ucuyoruz, siparis verenlerle kontaga gececegim varinca, bilginize.


Zelal_

Şimdiden çok çok teşekkür eder, iyi yolculuklar dilerim...


Aysegul_Yagmur_Irmak

Bizden de bir erken "teşekkür". :) İyi yolculuklar, iyi tatiller.sedavesila

Tesekkurler, TR'de konusmak uzere :)


Aysegul_Yagmur_Irmak

Seda sayesinde klipsimizie kavuştuk! :) Bu akşam benim arabamdaki oto koltuğuna taktım, geçen gün kemerleri omzundan indirip arabanın kapısını (kilitliydi, kolu iki kere çekince açılıyor) açtı, neyse ki yavaştık, hemen kenara çekip kapattım, artık kapıyı da açamayacak.

Tekrar tekrar teşekkürler Seda'cım!


osman

Elimize geçti. Çok güzel bir ürün. Çok çok teşekkür ederiz emeklerinize.sedavesila

Aysegul, cok sevindim hemen ise yaradigina :)


Gule gule kullanin, kazasiz gunlerde!


senayc

seda elinde fazla kalmış olabilir mi?
kejke soruları daha iyi takip etseymişim:(ben de ankara da yım, kollar  hiçç kemerde durmuyor,çok endişeliyim.Cevaplamak için Üye ol