Soğuk Buhar Makinesi

cinarisko soruyor: 4

Merhabalar,

3,5 yaşındaki oğlumun burnu sürekli tıkalı. Evimiz merkezi sistem, geceleri kalorifer sönüyor. Gene de radyatörün üzerinde sürekli ıslatılmış bir havlu bulunuyor. Ciddi bir hastalık geçirmedik ama burnunun sürekli tıkalı olması rahatsız ediyor. Burnunu açmak için deniz suyu spreylerinden kullanıyoruz ama her zaman yaptırmıyor.  Bu yaşa kadar soğuk buhar makinesi kullanmamıştım. Ama şimdi almayı düşünüyorum. Tecrübesi olan annelerden tavsiyelerini bekliyorum.

Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


cinarisko

Cevaplarınız için teşekkürler. Gifreri bilmiyordum. Sanırım şimdilik klasik yöntemlerle (ıslak havlu) devam edeceğim.


nisa06

hasta olduğu dönemlerde çok faydasını görüyorum.gece öksürükleri malum.ama buhar çalıştırdığımda öksürüksüz uyuyabiliyori.chicco marka bizimki.


erguldogan

ben de tavsiye ediyorum. doktorların önermediği buhar makşnaları sıcak buhar üfleyen. bunda küf vb üremesi gibi birşey olmuyor.  fakat benimki philips marka ve temizliği biraz zor oluyor. Alırken su haznesine eliniz giriyor mu ya da bir aparat ile temizlenebiliyor mu diye dikkat edin ve mutlaka alın derim ben. bizim de kreşe gittiği için çok sık burnu tıkanıyor. akşamları 1-2 saat çalıştırmak bile direk etki ediyor. çok faydasını görüüyorum.

işallah siz de faydalanırsınız..
sevgiler,
Ergül


cinarisko

teşekkürler...Cevaplamak için Üye ol