6 gündür düşmeyen ateş

fleez soruyor: 3

 bugün yedinci gün ve eşimle perişan haldeyiz. kızımın ateşi 39,5 geceleri daha da fena, sürekli banyoda kızmıza ılık duş aldırıyor ancak öyle biraz rahtlıyor, fitiller, ağrı kesiciler falan. hastane hastane geziyoruz, biri antibiyotiğe başlattı sonra o bıraktırldı iğneye başlandı iğnenin dördüncü günü ve hala hiçbir etki yok. dün gece yine ateş 39,5 du. kaldıkı evde petekler kapattık. üstüne üstük bir de azı dişi çıkartıyor. idrar temiz çıktı ama kan tahlili aşırı yüksek, özeldeki doktorlar hastaneye yatmalı diyor devlettekiler aferdesiniz üzülerek söylüyorum ama umursamıyor. acile gidiyoruz 39 ateşli çocuğu eve geri postalıyorlar. boğaz enfeksiyonu deyip geçiştiriyorlar ama ben inanmıyorum çünkü boğaz enfeksiyonu bir hafadır antibiyotikle bitmezmiydi?? kaldı ki bu ateş hiç mi düşmaz bir haftadır? karnı şişti, müthiş bir gaz sancısı var ama ishal değil. artık kafam karman çurman oldu birazdan da devlet hastanesine gideceğiz bakalım şansımıza ilgili bir doktor çıkarsa kakasını da tahlil edilmesini isteyeceğim. 


böyle bir şey yaşayan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


fleez

pazartesi gittiğimiz doktor hemen hastaneye yatırdığı içim 3 gündür hastaneden kaldık. acildeki daoktorun dalgınlığına gelip idrar sonuçlarına temiz demişti, ama değilmiş, kızımda şiddetli idrar yolu enfeksiyonu çıktı, kaldıki kulağında da iltihap ve hatta üstüne bu bir haftada iki tane de diş çıkardrık. az önce eve geldik nihayet şimdi iyi,  bir ilaç daha verdi doktor haftaya tekrar kontrol. bağırsaklardan doktorda şüphelendi, ultrason çekildi temiz çıktı. hepinize çok teşekkür ederim, allah hiçkimseyi hastaneye düşürmesin ama tekirdağ da yaşıyorsanız hiç mi hiç düşürmesin diyorum artık, kızım cuma günü yatmış olsaydı boşuboşuna o kadar acı çekmeyecekti. herneyse şimdi iyi ya önemli olan o. 


ipekkusgoz

Çok geçmiş olsun. Hastalıklar zor özellikle de çocuk hastalığı olunca...


ketrin

çok geçmiş olsun. mevzu çocuk olunca insanda ne huzru kalıyor ne de takat böyle durumlarda. Allah sağlık versşn herkese en önce...
Cevaplamak için Üye ol