Anne olmayı beceremedim...

araf_01 soruyor: 0

Anne olmayı beceremedim..Beceremedim oğlum hala aç duruyo emmeyi mamayı reddettiği gibi ek gıdalarıda reddediyor boğazından bir kaşık birşey girmiyor mama ise sadece uyku sırasında..Beceremedim hala küçücük kilo alımı yok..Beceremedim ben bu işi beceremedim gitti..

 Bulamadı doktorlar  çaresini saatlerdir aç kalmasına inanamadı gitti..O aç kaldı ya annesininde boğazından bir lokma geçemedi tıkandı kaldı bir yerlerde  o aç kaldı ya annesinin yüzü gülmedi döktü yine gözlerinden damlaları..

Uyuyamadı yine bugün açlığından çorbalar yaptım hazır kaşık mamaları denedim meyve verdim yoğurt verdim bir kaşığı boğazından geçmedi geçemedi o yememek için ağladı ben yemiyor diye..Az bir uyku uyudu uykudayken verdim mamasını bekledim yarım saat başında biberonu yarılamadan uyandı...

Olmadı yapamadım gücüm de yok sabrımda ne görenlerin çok küçükmüş demelerine artık tahammül edebiliyorum ne de saçma sapan yorumlarına..

Ben bu işi beceremedim bir yerlerde yanlış yaptım ne hatamı anlayabildim ne hayatımızı düzene sokabildim..Şimdi ise yorgun, ağlamaklı bir halde çıkmazdayım...

Bu soruyu cevapla


Henüz cevap yazılmamış. İlk cevaplayan sen ol.

Cevaplamak için Üye ol