2. Bebek zamani geldi mi?

BEELGUN soruyor: 6

Mrb anneler.


Kizim 2.5 yasinda ve dun aniden aklima 2. bebek zamanimiz geldimi acaba dye fikir geldi. Eger simdi olursa aralarinda 3 yas olucak. tecrubelilere ve bilgisi olanlara soruyorum sizce uygunmu??? ne yapmaliyim?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ipekkusgoz

Yaşınız kaç?.Uygunsa bekleyebilirsiniz bence ama burada kim ne derse desin o soru içinize düşmüşse zamanı gelmiş demektir:)


BEELGUN

ya bilmiyorumki ysim musait aslinda ya tam karar vermis dgilim 


perfecto

ya maddi manevi gücünüz varsa ve ikinci çocuğu da düşünüyorsanız vakit geçirmeden yapın,zaman geçtikçe rahatlığa alışacaksınız hamilelik sonrasında düzensiz uykular zor gelecek size ve gözünüz korkacak. Bence düşündüğünüze göre istiyorsunuz demektir.


nadia

bence de bu soruyu buraya yazabilmek bile istediğinizi gösterir :) mesela benim aklımın ucundan bile geçmiyor..


dincelay

ben de büyük doğduğunda 3 sene sonra ikinciyi yaparım diyordum,sonra iş değiştirdim,biraz daha bekleyelim dedim falan, derken çok zaman geçti, kız büyüdü, bana zor geldi vazgeçtim. İkinciye yanlışlıkla:) hamile kaldım ve aralarında 8 yaş fark oldu Şu anda bu durumdan memnunum, kıskançlık sorunumuz yok, büyük kızın ilgi ihtiyacı azaldı vs, beni zorlamıyor yani. 


BEELGUN

24 yasimdayim esim 32 yasinda benim icin rahat ama esim acisindan biraz problem. ins 3 cocuk annesi olmak istiyorum. Acikcasi onumuzdeki 1.5 yil biraz sinav telasim olacak ama o zamani beklersek bebegimiz olunca kizimanA sinifina baslicak kendini dislanmis hissedermi diye endisem vr umarim anlatabildim :DCevaplamak için Üye ol