Hangi Oto koltuğunu almalıyım

numit soruyor: 10

Arkadaşlar kızım artık 17 kilo oldu,koltuk değiştirme zamanı,Ne almamı tavsiye edersiniz,koltuk mu? yoksa yukseltici mi?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


kedidirkedi

Kilosundan ziyade yası daha önemli. Benim de kızım 2,5 yasında, yükselticyii kuzeninin arabalarında denemiştim, olmadı. Emniyet kemeri yeterince güvenli sarmıyor. Üstelik uyuduklarında da öne ve yana dogru cok savrulduklarından oto koltugu hala gerekli bence. 


numit

Bende zaten onu duşun uyordum uyuyunca rahat edemez diye,Ama kızımda biraz iri,uzun boylu. 2.5 yaşında 4-4 yaş tıpınde.. aaldığımız oto koltuğuna sığamıyor :) , gerçi kardeşine kaldı iyi oldu ama yenisini bakıyorum,satıcılardan değilde kullanan annelrden fikir almak en guzeli :))
teşekku ederim ilginize


hande

bence 5 nokta emniyet kemerine devam edebileceğiniz bir koltuk seçin. 3 nokta için daha çok küçük. doğru koltuk seçimi ağustos sonunda yaptığımız ve arabanın perte çıkmasına neden olan kaza da oğlumun hayatını kurtardı. hatta 3 nokya emniyet kemeri yüzünden 2 hafta morluklar ve acı çeken bana karşın oğlumda en ufak bir morluk bile olmadı.  britax ın yeni bir modeli var bence o en emniyetlisi şu sıralar diye düşünüyorum. 3 nokta emniyet kemerini asla kaldıramazdı o küçücük vücut.


kedidirkedi

Çok geçmiş olsun. Britax Römer ler çok güzel ama çoğu insanın alamayacagı kadar pahalı maalesef. İnsanın çocugunun güvenliği ve sağlığı konusunda parayla sınanması çok acı bir durum.


kedidirkedi

Çok geçmiş olsun. Britax Römer ler çok güzel ama çoğu insanın alamayacagı kadar pahalı maalesef. İnsanın, çocugunun güvenliği ve sağlığı konusunda parayla sınanması çok acı bir durum.kedidirkedi

Çok geçmiş olsun. Britax Römer ler çok güzel ama çoğu insanın alamayacagı kadar pahalı maalesef. İnsanın, çocugunun güvenliği ve sağlığı konusunda parayla sınanması çok acı bir durum.


numit

çok geçmiş olsun.. çok uzuldum... Allah korusun..  Valla eşim ilgileniyordu bu koltuk işleriyle ne 3 noktadan haberim vardı ne 5 noktadan.. iyiki varsınız arkadaşlar ya.. Muhakkak dikkate alıcam


GriGandalf

Römer'i tavsiye ederim.umutarzu

Kalmış mıdır bilmiyorum ama Migrosta, Britax Römer evolua 123 oto koltukları 330 liraya satılıyor. Biz dün aldık, bugün teslim edilecek. Normal satış fiyatı 700-750 TL civarı imiş.


numit

çok iiymiş fiyatı yaa.. hemmennn eşimi durteyim :))


Cevaplamak için Üye ol