mama saklama kabı,termos

_serap_ soruyor: 7

        malum yaz geliyor.dışarda vakit geçirmek gerektiğinde öğle ve akşam menüsünü ayrı saklayabileceğim 2 ayrı kabı olan termos satın almak istiyorum.
      chiccoda var biliyorum ama çok büyük.eşya dolu bebek çantama bi de onu almak istemiyorum.çok ağır oluyor.daha küçük ebatta olsa süper olur.
        dore ev ürünlerinde tam aradığım ürün var.ama dorenin mağaza satışı yok.dorenin satışını yapan birine ihtiyacım var.hatta o temosun kaşık yeri de var.çok iş yarar duruyor.
        dore dışında da buna benzer bir ürünü nereden temin edebileceğim konusunda fikri olan anne varsa çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


27 Cevap


kiwi

Ben jane termos almıştım üzerinde 8 saat ısıyı muhafaza ettiği yazıyor ama 2 saat bile corbamizi sıcak tutamadı ayrıca kocaman birşey ben de Aventin termos çantasi ile değiştirdim çok memnunum hatta jokerde suan kampanya var 50 liraya inmiş kesinlikl tavsiye ederim


_serap_

ıpekkusgoz sıcak su isterim diye yazdığını yanlış anladım galiba.problem değil.avent mama kaplarında sıvılar da taşınıyor mu?ben onu bilmiyordum.o da bi seçenek olabilir kıwının de dediği gibi avent  termos çanta ile.


ipekkusgoz

Evet meyve suyu ve çorba çok rahat taşınıyor.Kapakları çevirmeli ve sızdırma bile yapmıyor.Yalnız aventin termos çantasına sığmayabilir, bilmiyorum kiwi'nin söylediği çantanın ölçülerine bakmak lazım. Benim kullandığım termos çantanın markasını hatırlayamadım bir türlü şu anda, akşam bakar yarın yazarım tekrar ilgileniyorsanız.


kiwi

2 avent kap üst üste konul

.dugunda termos çantaya sığıyor arkadaslar bizzat denenmistir:))


ipekkusgoz

Bizim çantanın markası polar gear baby imiş.Sırf  kap koyacaksanız en az 10 tane sığar herhalde çünkü boydan 2 tane üst üste koyabiliyorsunuz. Ama ben 6-7 kap, su biberonu, önlük, kaşık kutusu, ıslak mendil vs koyuyorum, hepsi sığıyor.İki tane de fermuarlı gözü var.Sanki ısrarla bunu alın diyormuş gibi oluyorum sanki benim malımmış gibi ama insan memnun kaldığı, kullanırken iyiki almışım dediği şeyleri tavsiye etmek istiyor işte, yanlış anlamayın lütfen


CokBilmis

@ ipekkusgoz: Ben de ürün tavsiyesinde bulunurken senin gibi hissediyorum. İnsan utanıyor nedense :)


nihal38

sağolun kızlar benimde acil almam gerek bişeyler. söyledilklerinize bakarım 


ayrıca memnun kaldıgınız ürünü detaylıca anlatmanız çok daha iyi :) dert etmeyin yani bizi aydınlatıyorsunuz
Cevaplamak için Üye ol