Uyuyan bebekler neden bu kadar terler ...?

Gamze_Fatih soruyor: 10

bebeğim normalde uyanıkkken değil ama uyurken şırıl şırıl terliyo korkuyrm hastalanck die engellemenn yolu warmı ....????

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


sevcanvet

odanızda klima yokmu?

 


Gamze_Fatih

malesef :(

 


sevcanvet

susuz kalmamasına dikkat edin eğer sütünüz yetmez yada aşırı terlerse, bezinde pembe izler görebilirsiniz, idrarında azalmadanda susuz kaldığını anlayabilirsiniz, çarşafı ve varsa yastığının kumaşına dikkat edin birde beşiği park beşik değilse yan korumlarda hava girişini engelleyip sıcağa neden olabiliyor

 


silky

Bebeginizi nasıl giydiriyorsunuz bilmiyorum ama bu havalarda incecik askılı alttan cıtcıtlı penye bir body yeterli olur.


Gamze_Fatih

gündüz koltukta yanmda uyurkende terliyo :(((Gamze_Fatih

kolsuz çıtçıtlı giydryrm sadece uyudugunda üzerini ince pazeniyle örtüyrm...


silky

uzerini ortmeyin bu sıcaklarda gerek yok, eger uyurken o sekilde ince giyinip siz kendi uzerinizi ortmuyorsanız bebeginizi de ortmeyin. havalar cok sıcak.


Gamze_Fatih

uyuyanın üzerine annem kar yağar derdijulyasia

40 dereceye yakın sıcakta kar yağmaz korkmayın :)  asıl terletirseniz hasta edersiniz.

benim kızım haziran doğumluydu ve 1 aylıkken üzerini örtmüyordum. örttüğüm anda zaten rahatsız olup uyanıyordu
şu an da sadece asklı body ile uyuyor.


esranevra

hava ne kadar sıcak olursa olsun incecik bir örtüde olsa üstünü örtme taraftarıyım. nedense içim rahat etmiyor uyurken üstü acık olunca cunku sabaha karsı ben bile ürperiyorum ne kadar sıcak olursa olsun. yine karar sizin tabi ama malesef engellenemiyor terlemesi bende cabalıyorum terlemesin diye ama engelleyemiyorum umarım hastalandırmadan yazı atlatırız kışın daha rahattım kendi adıma, sarıyordum sarmalıyordum ohhh :))) simdi ne kadar soysamda sıcaklamasına engel olamıyorum :(Cevaplamak için Üye ol