Yazın terlik/sandalet/vs. kullanımı?

esraozlem soruyor: 10

Geçen yaz Ada henüz tam yürüyemediğinden neredeyse yaz boyu yalınayak dolaşmış, 14.ayını devirmesiyle yaz sonu gibi ilk adım ayakkabısı alıp olayı kurtarmıştık. Kışın ise ev hali çorap, altı kaydırmaz patik vs. derken, dışarı için de ayak numarasının büyümesiyle iki ayakkabıyla idare ettik. Artık tam anlamıyla sağlam basıyor, koşar adım yürüyor.

2 yaş dönemi çocuklara dış mekan için ne gibi yazlık ayakkabı/terlik alınır? Nasıl bir şey rahat olur? Şimdiden almayacağım, daha var ama fikir sahibi olayım dedim. Malum yaz da geliyor, sandaletler, terlikler, parmak araları, şıpıdıklardan geçilmiyor etraf :) Tavsiye edebileceğiniz ürünler var mıdır?

Bu soruyu cevapla


41 Cevap


Zelal_

Oslem_Can bence de yaza olur o sandaletler, bizim kocaayakta da durum şu şekilde seyrediyor, ocak ayında 21 numaraydı ayağı, şu anda 22 numara, sanırım yaza 23 ya da 23.5 sandaletler gerekecek...


burcubrsn

ashes,http://www.paqpa.com/">
http://www.paqpa.com/
altta bayilerimiz kısmında satış noktaları var..biçok şubesi var tr de..
ben özelliklerini okuyunca çok etkilendim internet sitesinde..kışlık ayakkabısından da çok memnun kaldım..ayrıca görüp beğenen arkadaslarım da aldı ve onlar da baya memnun kaldı..

ancak model olarak kararsızım..bilekli bi ayakkabı acaba kapalı mı gelir yaz için..ancak daha önce de yazdığm gibi bayiler bilekli olması gekerir dediler..


burcubrsn

bu arada internet sitesinde koleksiyonlar kısmında en alttaki model de çok rahat görünüyo..hem de hava alacak kadar açık yanı ve önü..


burcubrsn

yok yok..hiç uçuk değil..70-80 gibi en fazla..
kentparktakine biz geçen haftasonu baktık..kızlar için baya bi model vardı ..erkek ler için daha gelmemiş..
gerçi gelip anında bittiği de oluyo falan dedi..belli olmuyomuş..ve çok tercih ediliyo dedi satıcı paqpa lar için..


burcubrsn

a evet stride rite ı ben de görmüstüm çok bi fikrim olmadğı için karar veremedim..ama modeller baya şık görünüyodu..ne tarz bişi aldın?Kaymacina

ben geçen haftasonu baharlık spor ayakkabı aldım.Geçen yazızara dan alğımız sandalettler geçirmiştik. Bu sene bulursam yine sandalet alacağım yaz için birde crocs var geçen sene büyük gelip bu seneye kalan ama açıkçası ben pek terlik vb gçydirmekte yana değilim.Ayaklarından çıkıyor, takılıyor vs. çıplak ayak gezdirdim bu yüzden havuz başında geçen yıl. bu sene bakalım ne olacak.

www.kaymacina.wordpress.com


elif_kurtoglu

Arkadaşlar, Elefanten mağazası Armada'da var bu arada.


elif_kurtoglu

Bu yeni gelişmelerden haberim yoktu, araştıralım bakalım.senayc

Sandalet almayı düşünenler için:
Yiğit in sandaletlerini lc waikiki den almıştık,kreşe verdim sonra,kreşde koşarken açık ucu takılıp düşüyormuş. Kapalı ayakkabı istemişlerdi geçen yaz  öğretmenleri.
Ankara da 365 AVM de SMYK mağazası var, bu sene bir de oraya bakacağım ayakkabı için. Nike almıştık geçen yaz , kışın bile arada onu gördükçe giymek istedi,çok rahat etti anlaşılan. bu sene aynısından bile alabilirim.


burcubrsn

aslında nike, adidas tarzı ayakkabı almayı düsünmüyodum ancak ben de yiğenime geçen yıl  nike spor ayakkabısı almıştım inanılmaz rahat ettiklerini ve diğer ayakkabılarının yüzüne bakmadığını ayağından çıkarmak istemediğini vs söledi kardeşim..
aklımdan geçmiyor değil yani nike almak:)Cevaplamak için Üye ol