uyku tulumu kullanan varmı

aflinnaz soruyor: 9

merhaba arkadaşlar uyku tulumu kullanan varmı. oğlum üzerini hiç örttürmüyo. uyku tulumu almayı düşünüyorum zonguldakta genelde gece 12den sonra kalariferler yanmıyo. uyku tulumu alsam nefes alıp verirken üşütürmü

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


rabiayesim

Ben de %100 pamuk olan uyku tulumu arıyorum yana yana ama bulamadım tavsiyesi olan varmı?


HAWOR

ben daha yeni best kids mağazasından 35tl ye aldım...iki gündür uyanmadan sabahlıyoruz,çünkü havalar soğuk kalorifer yanmıyor üzerine bir şey örtme ihtiyacı hissediyorum ona da sinir oluyor içine dolanıp kalınca uyanıyordu sürekli...dünya varmış dedim...kendi internet sitesi de var,ordan da bakabilirsiniz...boyu tam biraz bol,terletmedi henüz...


tugbat

Benim kız da fırıldak gibi olduğundan dört aylıktan beridir uyku tulumu kullanıyoruz. Önceden deneme amaçlı http://www.bambinomerino.com/ adresinden http://www.bambinomerino.com/Bambino-Merino-Baby-Sleeping-Bag/c-16/p-29/?zenid=efhll6s2fm9dh60r9qmc84ivc5 aldım.
Ingiltere'ye gidişimde almıştım. Güzel tarafı 17-30 derece arası kullanıyorsunuz. Termal. Nefes aldırıyor ve kesinlikle terletmiyor.
Yedeğe ihtiyaç olunca siteden aldım. Türkiye'ye gönderiyorlar. Çok memnun kaldım. Ayrıca geceleyin emzirirken de bebeği uyku tulumuyla alabiliyorum.
İnce bir dokusu var ama şaşırtıcı şekilde bebeği iyi koruyor. 19-30 derece arasında da bizzat denedim.
Ama C&A'dan tutun birçok yerde farklı uyku tulumları da gördüm. Onlar da denenebilir. Bu bahsettiğim bunlara oranla biraz pahalı. Ama 2 yaşa kadar kullanılıyor.


karanfilim

Ben de bebekliğinden beri tulumla yatırıyorum.Evimiz zaten serin oluyor.Terlemiyor da ,çok memnunumaflinnaz

arkadaşlar peki ayaklarını rahat hareket ettire biliyomu kolsuz uyku tulumunda


tugbat

Bizimki uyku tulumuyla ayaga kalkıp yataktan sarkıyor:)
Oturabiliyor, kendi ekseni etrafında neredeyse 360 derece dönebiliyor:)


tugbat

Kanıtı :P Blogumda fotosunu koymustum:)
http://tugba-bence.blogspot.com/2011/09/uykuda-oturma.html


meliketopkaya

tugbat 11 ay önce yazdığın yanıt bana ilaç gibi geldi, hemen girip sipariş verdim çok teşekkürler.. seviyorum seni nurturia!


babyoverlock

Sevgili tugbat elindeki tulumlari satmak istermisin ? Benim ihtiyacim varCevaplamak için Üye ol