spa reine mineral suyu denedim

Tunam10 soruyor: 6

Hamilelerde ödem,kabızlık,idrar yolu enfeksiyonlarını önlüyormuş.bebeklerde de ilk 6 ay sonrası kullanılırsa böbrek ve sindirim sistemini yormadan su ihtiyacını karşılıyormuş.Merakdan biz denedik.Pek de inanmayarak açıkçası. 3 gündür özellikle akşamları yatmadan önce içiyorum. İlk gözlemim sabahları dolma gibi şişen parmaklarım artık şişmiyor. Sabah kalkar kalkmaz düzenli tuvalete gider oldum.Bilmiyorum suyun etkisi mi ama denemeye devam.
Belçikadan ithal ediliyormuş.E-bebekte reklamını görmüştüm.ama orda pahalı.Büyük süper marketlerde satılıyor.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Tunam10

Bu su hakkında http://www.e-bebek.com/su/diger/spa_reine_mineral_suyu_3_litre/XYZ-6966996 adresinde ayrıntılı bilgi var. Yani suya bu kadar para verilir mi?İşe yarayacağı % 100 olsa verilebilir. Nelere para vermiyoruz ki. Şimdilik yarıyor gibi. Bakalım zamanla gelişmeler ne olacak.


kuzey_mania

Tunam , merhaba
bu suyu hangi marketlerde bulabiliriz?


nesejoy

biz de ecenin gazina faydasi olur diye aldik ama bir fark gozlemleyemedik. ama cok buyuk bir avantaji steril olmasi. mama yapmadan once kaynatmak zorunda kalmiyoruz.

hangi markette hakikaten, biz e-bebkten aldik cok pahaliydi.


Tunam10

 realde satılıyor.saolsun eşim fiyatını hatırlamıyor.realde satılıyorsa kesin migros ve carrefoura da gelmiştir.


kuzey_mania

ben aldım carrefoursa dan promosyon yapmışlar 1,5-0,5=2 litre 6,25 tl çok pahalı yaa gerci dünyanın ilk şişelenen suyu imiş 1532 de mi ne .... Günde 1 bardak kafi mi acba bende yatmadan önce 1 bardak içiorum ama bakalım şimdilik bi fark yok :)) ilaç niyetine içcezz bakalım


Tunam10

yani benim kabızlık problemine iyi geldi. bir de sabahları ellerim şişmiyor sanki. ama bu sudan mı kaynaklanıyor,başka yiyip içtiğimden mi ayırt etmek güç.şimdilik bende gece yatarken 1 bardak içiyorum.Cevaplamak için Üye ol