Bebekleri ek gıdalara geçmiş anneler

asyagezgini soruyor: 10

Mama sandalyesi hangisini tavsiye edersiniz?Siz hangisini kullanıyorsunuz,memnun musunuz,ya da hangisini almayı düşünüyorsunuz?Biz hangi marka- model alacağımıza henüz karar veremedik de...

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


Demgul

Kraft idol marka kullanıyoruz ve memnunuz şuana kadar.


melihece

luce_anima aynen katılıyorum ikea antilop kızım için aldığım en kullanışlı üründür


canpare

Chicco Polly kullanıyoruz biz de. Biraz büyük ve hantal oluşu dışında oldukça memnunuz. Yer ile ilgili problemi olan varsa alırken mutlaka kurulu halini görerek alın derim. Bu problem dışında tepsisi yeterince büyük, kullanılan malzeme oldukça kaliteli. Tepsiye mama sandalyesi oyuncakları kolaylıkla yapıştırılabiliyor.


asyagezgini

Değerlendireceğim,herkese teşekkürler...


nakbulut

Ben de Ikea Antilop diyorum. Evin içinde nereye gideceksem onu da hop oraya taşıyorum, çok pratik her bakımdan. Chicco Poly kayınvalidemlerde var, çok hantal geldi bana. Mama sandalyesinin çok özellikli olmasına gerek yok bana göre.mezguashe

Chicco Poly aldık. Hantal evet. Gerçi tekerlekli arka ayakları sayesinde hareketli de. Bebek ay olarak ilerledikçe aşırı hareketleniyor. Hantal ama yere sağlam oturan bir mama sandalyesini kesinlikle hafif ama çocukla beraber düşme riski olabilecek bir ürüne tercih ederim.


ipekkusgoz

Bizimki peg prego idi,2.eldi (teyzemin torunundan),dün 3. ele:) geçti. Ben 2 hafta önce Tchibo'nun merdivenli çocuk sandalyesi aldım.Satışta yok şu anda ama epey ısrarcı oldum depolarından buldular,sağolsunlar. Çocuğa bir süre sonra mama sandalyesi için ısrarcı olmamaktan ,kendi inip çıkabileceği bir sandalye temin etmenin öneminden bahsedilmişti bir seminerde ve bizzat bu marka ürün çıkmıştı psikolog bayanın ağzından. Satışta olan bir ürün olsa reklam yaptı diyeceğim ama anlattığım gibi zar zor yalvar yakar bulabildim.Eğer son mesajıma olumlu cevap vermeselerdi ikea'daki yüksek çocuk sandalyelerinden alacaktım son çare. Bence şu an için ikea antilop alıp (ben kullanmadım ama çok tavsiye edildiği için söylüyorum) sonrasında biraz daha büyüyünce herhangibir marka çocuk sandalyesi alabilirsiniz naçizane.


daco

Önce chicco polly almıştık. Ben gezmeyi çok sevdiğimden, yanımda heryere götürüp kolayca monte ettiğim castello bambi sandalyeyi aldık, hala bunu kullanıyoruz evde. ama şimdiki aklım olsa eve en başta kesinlikle ikea antilop alırdım.


biraz daha büyüyünce taşıması kolay ve pratik olduğu için bu ürünü kullanmaya başladım dışarıda, misafirlikte.

pamusum

ilk oglumda Chicco almistik ama oldukca agir ve cok yer kaplayordu.ikinci ogluma ikea antilop aldik oldukca pratik ve cok az yer kapliyor.keske dedim ilk oglumda antilop alsaymisim iki kez almama gerek kalmazdi:)


nilufer_daphne

biz kraft kullanıyoruz.ikinci el.onun için hangi model bilmiyorum.öyle ikeanın antilopu gibi minicik değil.kelli felli.çok memnunum.kızımda memnun.mutfakta iş yaparken oturup beni seyrediyor aynı zamanda.önüne oyuncak koyunca canı hiç sıkılmıyor.bu açıdan çok küçük ve bunaltıcı birşey tavsiye etmem.bu arada ben ikeanın mama sandalyelerinin toplatıldığını biliyorum.
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1074666
Cevaplamak için Üye ol