Huggies ve popoda renk değişikliği

miracle soruyor: 5

kızım doğduğunda önce prima premium care kullanmıştık, gayet memnundum, ta ki burnumun direğini sızlatan petrol kokusunu alana kadar.sonra değiştirip huggies kullanmaya başladım ancak bebeğimin bez bölgesi poposunda yoğun olmak üzere kararmaya başladı. sanki güneşlenip bronzlaşmış gibi..var mı böyle bir problem yaşayan?sizce bezle alakalı mıdır?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


miracle

ben de hep ebebekten aldım. sahte olabileceğini sanmıyorum. arastırmıstım, sıkayetvar.comda da bahsedılmıs kokudan. hatta baska sıtelerde bazı paketlerde var bazılarında yok denmiş. çok keskin kokuyordu benim aldıklarım 2 paket kullandım sıvı kaka emme özelliği olduğu için ama ben bile dayanamadım artık kokuya değiştirdim


gulenozel

prima premium care de 4 numara ile o plastikimsi koku basliyor, bu daha once burda da konusulmustu ben sahsen primanin kendi sayfasinda da okudum ayni sikayeti. Sizin sorunuza gelince ben de huggiese gectim gold olanini kullaniyorum 4 numara ancak o sekilde bir koyulasma yasamadim. Bence bir doktorunuza danisin.


gizemfiliz

bizdede oldu kararma.ama bezden olabıcegıı hıc dusunmemıstım:( 


neretva

Kararma meselesini bir de doktorunuza sorun bence. O kokuyu alıp almamanız birşey fark ettirmez. Bütün hazır bezlerde fazlaca petrol türevi ve bir dolu kimyasal bulunmaktadır. O kadar çişi çekip hala kuru kalmaları başka nasıl açıklanır? Yani hazır bez kullanacaksanız primaya dönebilirsiniz. Veya başka bir marka deneyebilirsiniz. Kimyasallar açısından aralarında fark yok. Bir başka seçenek de kumaş bez. Biz kullanıyoruz ve çok memnunuz.


melo

kasıkların iç bölgesi ve poposunun üstünde kararma oldu (oğlum 7 aylık )

siz çözüm buldunuz mu merak ettim

 Cevaplamak için Üye ol