Eskişehir kreş önerisi

Hfrajha soruyor: 2

Merhaba,

Kızıma 3 yaşına kadar anneannesi ve dedesi baktı, şimdi kreş zamanı :)Planımız ise bu yıl yarım gün iyi bir kreşe vermek, önümüzdeki yıl ise tam güne geçiş yapmak. Anne ve babalar farklı şehirlerde olduğu için bakıcımız da olacak, her hastalandığında izin almamız imkansız. Deneyimli annelerden artı ve eksileriyle yorum alabilir miyim? Ücreti ortalamanın üstünde olmasına rağmen aklımda yalnızca Üstün Dökmen'in yöneticiliğini yaptığı Küçük Şeyler Akademisi var, tek ziyaretimiz bu kreşe oldu, bilginiz var mı? Montessori eğitimi veren Küçük Akademi hakkında bilginiz var mı? Teşekkürler :)

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


tafa

Merhaba

Benim oğlum neşe erberk e gidiyo biz çok memnunuz bu senede ordan devam etmeyi düşünüyoruz bu kreşle ilgili sormak istediğiniz şeyler olursa yazabilirim.Küçük akademide montessori sınıfı 1 tane diğer sınıflar normal yaş gruplarına göre ayrılmış velinin isteğine göre bu sınıfa katılıyo çocuk ve bu sınıfta her yaş grubundan çocuk var.eğitimleri nasıldır bilmem ama görüşmeye gittiğimde kreşin genel durumunu ve yöneticilerini pek beğenmemiştim mesela çocukların uyku odası tavan arası gibi saçma biyerdeydi ve oyun odası diye gösterdikleri yer bomboş bi alandı sadece kırık dökük oyuncaklar vardı.üstün dökmenin kreşiyle sadece tel. da görüştüm ama buraya karşı hep bi antipatim var bir kaç yerde sorunlu çocuklarla uğraşmak istemiyolar diye okumuştum gerçektende tel da bile bunun doğru bi yorum olduğunu farkettim.
birde şirin minikler akademisi var oranında iyi biryer olduğunu duyuyorum hep.


Hfrajha

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim, Neşe Erberk'e de bayram sonrası görüşmeye gideceğiz. Başka tecrübeleri olan anne var mı acaba?Cevaplamak için Üye ol