emzirirken grip/nezle olunursa ne yapmalı?

Tunam10 soruyor: 4

2 gündür felaket gribim. babamızda hasta. doktor tuna açısından sorun olmadığını, aksine bendeki antikorlar ona geçtiğinden bir nevi aşı olduğunu bol bol emzirmemi söyledi. ama ben çok yorgun ve halsizim. tunaya bakamıyorum bile. ilaçta kullanamıyorum. bana doğal iyileşme metodu önerebilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


Tunam10

kuzeytan amma çok şeker içeriyor. verdiğimiz kiloları geri almayalım:)) sanırım boğaz ağrısı için iyi geliyor. bende daha çok burun tıkanıklığı ve halsizlik var. ama üşenmedim yazdım. merak ettim. anneme bir ara yaptırtayım. bu arada kuzeyin bebeklik hali tunaya çok benzettim:)


NORTH_TAN

Tunam10 çok haklısın inanılmaz tatlı. şekersiz de yapabilirsiniz. İstediğin kadar şeker katabilrisin. Biz bunun yarısı kadar yapıyoruz. Yinede tatlı.


pedodontist

Ayni dertten ben de muzdaribim. Babamiz hasta oldu once sonra da bana satti. Can'in da burnu tikali bir miktar ama bu daha once de vardi. Simdilik halsizligi yok. Ama ben dokuluyorum. İlac olarak da sadece parestamol kullaniyorum yoksa agrilar yuzunden bebek ile ilgilenemeyecegim. Umarim Tunam10'un dedigi gibi antikorlarim sut ile bebegi korur.


Tunam10

bambu bebeğin burun tıkanıklığı için doktor cold mix verdi. mentollü birşey. yastığa ve yatağa damlatıyorsun. rahat nefes almasını sağlıyor.
Cevaplamak için Üye ol