Ustune gorme acill

nisayagmurum soruyor: 7

Kizlar merhaba yeni uye oldum normalde gebelik belirtilerim vardi ama adete 1 gun kala pembe kahve lekeler geldi test yaptm pozitifti gecesi normal regli kani geldi ama az ve kesik kesik geliyo yine test yaptm oda pozitifti normalde pihtili olur ama yok suan 3. Gun ama hala az hic cogalmadi butun gece peceteyle yatyrm yetiyor ve belirtilerim devam ediyo gogus agrim var hic boyle regli gibi olan varmi lutfen..

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


nisayagmurum

Hani surda ben yasadim canim diyen biri olsa inanin yari  kan testi vercm eger imkansiz bi durumsa bosuna kan vermiyim kan tutuyo beni lutfen yardimci olun arkadaslar kirmizi adet rengunde ustune gorenler


asl22

Benimde hamileliklerimde hafif kahve rengi lekelenmelerim olmuştu.bence vakit  kaybetmeden bi dr. a gidin


egedenizi

İlk hamileliğimde benim deadetimin gelmesine yakın bir zamanda  kahverengi akıntım olmuştu.2 gün sonra test de pozitif çıkınca hamile olduğumu öğrendim.Testiniz de pozitif çıkmış zaten.Büyük ihtimalle hamilesiniz bence :) Tabi en iyisi kan testi yaptırmanız.sedaada

Benim ikinci gebeliğimde benzer durum oldu. Kanama bir başlayıp bir duruyordu. Kesenin yanından büyük bir kanama alanı vardı. Bu önemli bir durum. Düşük tehlikesi vardı. 3 ay boyunca progesteron ilaçları kullandım(fitil ve zaman zaman iğne) bilmiyorum aynı durum mu ama... acilen doktora gidin derim. 


nisayagmurum

Sagolun k8zlar suan kesildi kupkuruyum yarin kan vercm umarim bi aksilik yoktur


ayb

Kan testi mi, idrar testi mi yaptırdınız? Bazen idrar testinde kimyasal gebelik tabir ettiğimiz şey görünür, fakat embryonik bir gebelik yoktur. 


nisayagmurum

Kan testi negatif acaba cikmama ihtimali varmi yani adete yakin gebelik olduysa Cevaplamak için Üye ol