saç kesimi

ekim_ soruyor: 10

Bilirsiniz; herşeylerinde olduğu gibi saçları da çok değerli ve onların kesilmesi büyük sorun olabiliyor.. bebek kuaförleri var,biliyorum ama; ben bugüne kadar hep evde kestim..
Artık düzgün bir kesimin zamanı geldi..

İlk saç kesimi deneyiminiz nasıldı?
Çocuğunuzun tepkisi?
Ne şekilde ve nerede?
vs vs

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


breeze821

kuzunun saçları çok güzellll kestirme annesi!!şu an bende oğlumun saçlarını uzatıyorum aynı şekli vereceğim.
İlk saç kesimini Demir 38 günlükken yaptırdık çünkü çok uzun saçlı doğdu.sürekli uyuyorlar ya zaten o günlerde çok kolay oldu.
izmir  carrefur 'da kemal&mustafa diye bir berberde kestirdik.son derece temiz kesim uçlarını her seferinde paketten açıp koyuyorlar.playstation var çocuklar oyun oynarken saçları kesiliyor seninki 2 yaşında daha kolay olur diye düşünüyorum.oyun oynayamazsa tv var çizgi film açıyorlar. 20 tl. fiyatı.tavsiye ederim.


seda_melis

Bence de kestirmeyin, çoookk yakışıklı bu şekilde :)


ekim_

o saçlar haziranda vardı;sonrasında ben bildiğin erkek saçı kısalığında kestim, ama şimdi uzadı ve banyodan sonra üşür diye kestirmek istiyorum..
teşekkür ediyoruz, beğenmeniz ne güzel:))


ekim_

hülya uyurken nasıl kesiyorsun.çok mu derin uyuyor:))

yasemin büyüyünce zorlaşıyormuş, ona ait olan birşeyin kaybı meselesi:)


CiciAnne

Ülkü; Town Centerda Galaxy Parkın bebek kuaförü var 2. katta köşede... Oyuncaklarla falan ilgisini dağıtarak kesiyorlar; aklında olsun :)rabbit

Ülkü bende Nehir gibi town centerdaki bebek kuaforunu tavsiye edeceğim.. Biz ilk olarak eşimin berberine gitmiştik çığlık kıyamet yarısı kesilmiş yarısı uzun şekilde çıktık , sonra benim kuaforume gittik yine aynı sonuc, sonra babam town centerdaki kuaforu söyledi, huzura erdik:)) Bu kuafordeki berber çocuk ruhundan anlıyor, dvd player var, ordaki oyuncaklara vs bakıyor dikkati dağılıyor hatta geçen haftaki kesimde abartıp ice age dvd mizi de yanımızda götürdük:))


ekim_

bir arkadaşın dorukla yaşıtoğlu var,arkaları kısa,önleri biraz uzun olacak bir kesim istemişler,amerikan gibi yani.. arka kesilirken efe bir dönmüş,önde traşlanmış bir alan.mecburen total üçe vurdular.. hem gülerim, hem de korkarım..

town center daha önce de duydum ama korkumdan denemedim.. bir bakıcam artık..


zeynep_bartu

uod, bilmem anadolu yakasında mısın? ama eğer bu tarafta isen bağdat cd. bal kids'te çalışan genç bir oyun ablası var, kuaför saçı keserken o çocuğu oyalıyor. İkidir orada kestiriyorum, çok memnunum. Hatta bayram öncesi gitmek lazım yine :)sinem

uod bende anadolu yakasında bal kids in palladium şubesinde kestiriyorum emirin saçlarını,  hatta bu hafta sonu tekrar gideceğiz, bol oyuncaklı bir yer pek sorun yaşamadık 


ekim_

avrupa yakasındayız:((Cevaplamak için Üye ol