Pendik,kurtköy civarı çocuk doktoru

pink09 soruyor: 9

merhaba arkadaşlar dünden beri oğlum öksürüyodu bugün hem öksürük hemde kontrol amaçlı doktora gidelim dedik hastaneyi aradığımda doktorumuzun ayrıldığını öğrendim ve şu an henüz biyerde çalışmaya başlamamış bu civarlarda güvenilir bi doktor önerisi olan varmı?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


ilknurarda

pendik hospital Mehmet Kezer 0216  491 62 62 yiğenlerimin ayrıca bir arkadaşımın çocuklarının da  doktoru çok memnunlar tavsiye ederim. 


pink09

artık bu nurtide hiçmi bu yakada oturan yokmu diye düşünmeye başlamıştım valla sağolasın arkadaşım


ilknurarda

Rica ederim, ben de Avrupa yakasında oturuyorum ama kardeşim Pendik'te oturuyor. Acil şifalar dilerim. Çok iyi bir doktor umarım siz de memnun kalırsınız.


mezguashe

Ben de varim Ben de... Kurtkoyde oturuyorum. Ben de doktor ariyorum. Sanirim anadolu saglik merkezi doktorlarindan birini secicem hastaneye olan guvenimden.pink09

bende kurtköyde otuyorum şimdiye kadar medicine hospitale gidiyoduk daha önce açılan sorularıda inceledim bi arkadaş bakırköyden pendikte bi doktora geldiğini yazmış her ay tekrar bulabilirsem onu yada ilknurarda arkadaşımızın önerdiği ikisinide denemeyi düşünüyorum


mezguashe

Ben de asmdeki doktora gittikten sonra dusuncelerimi paylasirim seninle. Gerci kontrollerimizi yapti rip geldik istanbula. 1 aydan once gitmeyebiliriz..  


Ayşe Sokullu'ya gittik. Anadolu Sağlık Merkezi'nde. Bebekleri sevdiği belli. İşini de severek yapıyor. Çok memnun kaldık biz. Telefonla bir sıkıntımızı sorduğumuz günün akşamı kendisi arayıp bebeğimizin son durumunu sordu. İlgilenmesi çok hoş. Tavsiye ederim. 


norador

pendik bölge hastanesinden Murat Gözen, tavsiye ederim


gul_duru

medicine hospital kaynarca/pendik Özlem cantürk tavsiye edebilirim


YBeril

Bizim doktorumuz da Pendik Şifa Hastanesinde Sevinç ÇABUKOĞLU.


Cevaplamak için Üye ol